Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért "tartanak" többen "B"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért "tartanak" többen "B" lehetőségként valakit, párkapcsolat mellett ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 05:28
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Én például azért tartanék, mert hiányzik a szex, intimitás, de elválni nem szeretnék. N
2020. máj. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Mert k-ból nem lesz jó feleség, s nekik most jogaik vannak...
2020. máj. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha tinderen neked is 70 matched lenne, te is tartanál.
2020. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
1-es válaszoló leírta, az egyiktől a pénz kell, a másiktól a szerszám, a harmadiktól a dicséret, a 4.től az istenítés, és így tovább... De mindnek ugyanaz a lényeg: Önös kicsinyes egyéni érdek, s a másik ember az nem ér semmit, csak egy eszköz az önző énjének táplálására. Ki így, ki úgy. Nah ha erre rájön a férfi, azt már incelezik is. 2-es vagyok, nekem volt 5-600 matchem is tinderen, és kb 2-3000 like. De sajnos rájöttem, 1éjszakánál többet 1000ből 1 ha érdemel. Semmirekellők.
2020. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!