Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ír vissza olyan nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír vissza olyan nehezen ha tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek tudom, hogy bejövök, mert látszik rajta élőben. Ha beszélünk folyton zavarban van, és látszik a tekintetében, még az sem lepne meg ha kiderülne, hogy szerelmes belém.

Azt nem értem, hogy akkor miért ír vissza olyan nehezen majdnem mindennap írunk, de nagyon nehezen válaszol van hogy órákig vissza sem ír, de olyan is volt hogy napokig. Csak addig ír amíg neki van kedve aztán ha megunja eltűnik, de azt nem is veszi figyelembe, hogy én még beszélgetnék. Ezt direkt csinálja vagy ez azt jelenti, hogy már nem érdeklem? 18/F



2020. máj. 19. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem csak nem érdekled.

Mármint én ha valaki fontos nekem és akarok vele beszélni akkor egy zsúfolt napon is vissza fogok írni neki.

Ő rád szokott írni? Mert ha nem, akkor ebben az esetben biztos hogy nem érdekled, csak beszélget veled amikor éppen nincs jobb dolga.

Szerintem csak félreértetted a "jeleket" és amúgy is félénkebb.

2020. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy inkább azért van zavarban amikor élőben beszéltek, mert nem tetszel neki és nem tudja hogy mondja el?

És azért ír vissza nehezen, mert nem is akar, csak nem akar megsérteni ezért visszaír.

Szerintem inkább beszélj vele erről és tisztázzátok ezt.

2020. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan barátom akikkel üzenetben valahogy nem bírok beszélni, ez még nem jelent semmit. Imádom őt, ig várom, hogy találkozunk, de üzenetben valamiért nem megy a dolog.
2020. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
A legvalószínűbb, hogy a fejében nem tisztázódott le még, hogy akar-e kapcsolatot veled vagy sem. Egy pár napig efelé billen, egy pár napig a másik irányba. Ebben a korban a lányok még gyakran elég határozatlanok, bizonytalanok, félelmeik lehetnek a visszautasítástól, hogy nem tetszenek majd eléggé, vagy párhuzamosan egy másik srác is tetszik nekik, vagy X barátnőjének is tetszel és nem akar elhappolni előle, s még rengeteg más oka is lehet ennek.
2020. máj. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként néha ő is rám szokott írni. Igaz én többször írok, de ő is gyakran ír, főleg ha napokig nem írok rá, valamilyen okból mindig rám ír.

Élőben biztos nem értem félre a “jeleket” mert én nem nyomulok rá, csak beszélgetünk valamikor ő kezdeményezi, valamikor én, szóval nem hinném, hogy azért van zavarban, mert nem tudja hogy utasítson vissza. Meg ezt érezni lehet, hogy ki néz rád másképp. Épp ezért nem értem, mert teljesen úgy érzem, hogy tetszek neki aztán meg írásban konkrétan leszar sokszor.

2020. máj. 19. 10:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak nem szeret messengerezni. Az én barátom is ilyen. Mi ezt úgy oldjuk meg, higy csak nagyon ritkán beszélünk írásban, helyette inkább felhívjuk egymást és úgy órákig beszélünk.

Ha ő is ír neked akkor lehet hogy te is érdekled őt, mert ha le akarunk rázni valakit, annak nem keressük a társaságát.

Próbáltad már felhívni? Lehet úgy szívesebben beszélgetne veled.

2020. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már telefonon és ott is elbeszélgetünk úgy mint chaten, de nem nagyobb a különbség.

Szerintem csak játsza ezt a nehezen kaphatót, de ha huzamosabb ideig fogja ezt csinálni eltaszít magától.

2020. máj. 19. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan csajom, aki ha nem írtam neki, akkor hetekig nem írt, de ettől jó volt vele
2022. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azert nem ir több óráig mert nem ér rá? Hm? Erre nem gondoltál még?
2022. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!