Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kevésbé népszerű pasi miért nem is szeretne tenni azért, hogy legyen valakije?

Figyelt kérdés
Elunják a keresést? Elvesztik a kitartásukat? Úgy mondanak véleményt a kapcsolatokról, hogy gyakorlatilah még egy szexuális élményük sem volt, nemhogy barátnőjük. Ez az állandó egyedüllét pedig valljuk meg testileg és lelkileg sem jó nekik.
2014. szept. 9. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
ugye... sok foglalt, sok beéget, sok elkül, én meg nyuszi vagyok ien kudarchoz
2014. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert a nagymenők elnyomják őket, és esélyük sincs. Pedig a visszahúzódó pasik közül is vannak nagyon helyesek. Nincs is jobb mint egy ilyen srácot becserkészni. :PP

A mostani barátomat konkrétan én szedtem föl, nagyon aranyos meg kedves, és ha ketten vagyunk csak akkor fel se tűnik rajta hogy visszahúzódó. Mondjuk ez kb rólam is elmondható.

2014. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én vok 1 es de 2 esnek igaza van!
2014. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Mert nekik így jó. Megtehetnék, de nem tartanak rá igényt, a jelenlegi helyzet nekik megfelel. Én is megtehetném, hogy lediplomázok, de nincs kedvem a sok huzavonához meg amúgy se tudnék mit csinálni vele. Amúgy honnan veszed, hogy a "Ez az állandó egyedüllét pedig valljuk meg testileg és lelkileg sem jó nekik" szöveg mindenkire igaz? Rengeteg ember jól megvan magában, persze a szociális és meglehetősen idióta berögzülés az, hogy aki egyedül van huzamosabb ideig az biztos bogaras és senkinek sem kell. A szomszédom 14 éve vállt el a feleségétől és azóta remekül megvan magában, boldogan éli az egyszerű életét, neki bőven megfelel a gyerekek havi 1-2 látogatása. A "keress párt, legyen munkát, saját házad, legyenek kölykeid" szintén csak az szociális elvárás, ami főleg 30 éves kor fölött kezd el megjelenni az egyedül élő emberek feje fölött.

kérek mindenkit, hogy a biztonság kedvéért hordjon a zsebében mindig egy konyharuhát vagy egy zoknit, hogy ha összefut egy emberrel, aki a fent említett társadalmi elvárást hangoztatja, akkor szíveskedjen a torkáig nyomni azt, hogy legalább eggyel kevesebb ember szájából fröcsögjön feleslegesen a hülyeség.

2014. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Szerintetek egy kevésbé népszerű pasi miért nem is szeretne tenni azért, hogy legyen valakije?"


Mert attól hogy valaki nem népszerű még lehetne barátnője. Sok nem népszerű (és ronda) férfinak van barátnője, családja, felesége, élettársa....

Szimplán azért nem volt eddig barátnőjük, mert már akkor nem tettek érte semmit. A mai lányoknak iszonyat nagy az igénye, és aki komoly kapcsolatot akar, az inkább vár, minthogy egy vagyont költsön egy csajra, aki fél év után otthagyja.


Én vágyok az egyedüllétre, jobban tudok tanulni, és jól elvagyok. Engem a legjobb barátaim is idegesítettek, már általánosban, amikor a csajok meghívtak születésnapi bulira (egyedül voltam és volt 20 csaj), akkor is inkább hazamentem, és azt hazudtam hogy dolgom van, mert nem vágytam a lányok társaságára. Egyszerűen nem éreztem hogy kellenek nekem. Próbáltam, de mindig az volt, hogy mind a fiúkkal (persze csak sima haverság volt), mind a lányokkal összevesztem. Pedig az emberek úgy ismernek, hogy nagyon jó vagyok. És az is vagyok, csak a környezetem hülye, és emiatt már nem vágyok senkire. Fiúra meg főleg nem, ahogy tudom kerülöm a társaságukat, ráadásul tököm kivan a folyamatos b'zi kézfogásukkal. Ki találta ki a kézfogást azt nem tudom, de egy irtó nagy marhaság. Aki ezt olvassa, az ígérje meg, hogy többet nem fog kezet senkivel sem. Köszönöm.

2014. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már rég elfogadtam, hogy nincs semmi esélyem kapcsolatra, szexre. Utóbbira még talán lenne ha fel mernék hívni prostit.

Kívánom mindkettőt (leginkább a szexet), de ami nem megy azt jobb nem erőltetni. Az erőltetés csak mégnagyobb szenvedéssel jár.

2014. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

valakinek sose volt hozzá. egyszerűen valakit nem vesznek észre. itt van az én esetem. voltam 96kg, kocka. barátnőt akartam. lefogytam 78-ra, kb kockahasam lett a végére. foci tenisz futás, egész nap mentem mint az égettlábú tyúk. 1 év alatt senkiből felfigyeltek rám a csajok, TÖMEGÉVEL. ezután össze is jöttem párommal aki javított az öltözködési stílusomon. ezután nem birtam levakarni magamról. barátnőm ki ment pisilni egy bulin egy másik lógott a nyakamon pedig nem hívtam.... mindig akkor ment ki ha nekem is kellett mert nem hagyott egyedül.

mi változott? a kisugárzás. mert se szebb se okosabb nem lettem. kicsit vékonyabb. de igazán kövér előtte se voltam. meg a tartásom a sporttól. de főleg az önbizalmam. jah meg elkezdtem lenézőbben beszélni a csajokkal. bejön nekik. nem normális egy se...

2014. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!