Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek fontos a műveltség egy pasinál? Ha így ismerkedne veletek, az tetszene?

Figyelt kérdés

Elétek toppanna, és okosan csillogó szemmel végigmérne titeket.

- Hű, mintha Pallas Athénét látnám! Szia, megfognád egy pillanatra az Encyclopaedia Britannicám kötetét, amíg előkeresem a múzeumi belépőmet?



2020. máj. 22. 09:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
44F :)
2020. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A műveltség fontos, de az nem itt kezdődik :D
2020. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia 44F, lassan jobban hozzádszokok mint a kedvenc hétfői alsógatyámhoz.
2020. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én várom, hogy mikor kerül szóba a műveltség, mert ez nem az.
2020. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Sunshinedoll ***** válasza:
98%
Ja, hogy a műveltség egy ilyen álintellektuális nyitószövegnél kezdődik? Oké....
2020. máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt művelt pasim, de ezt a mondatot sosem hallottam tőle 😂
2020. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Én mind magamat, mind a páromat kifejezetten műveltnek tartom, de hadd kérdezzen meg, hogy ez mi? Attól, hogy leírsz három "művelt" dolgot, attól még nem leszel az, sőt, csak nevetségessé teszed magad.

Fogadok három mitológiai történetet nem tudnál elmesélni, amiben szerepel Athéné, egyetlen egyszer se olvastál könyvet, ami hosszabb lett volna, mint 300 oldal és nem tudnád megnevezni az utolsó kiállítást, amit megnéztél egy múzeumban.

2020. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Pfff... Athéné úgy ugrott ki az apja homlokából fullra kész fegyverben, olajfát ültetett Athénban amivel leégette és legyőzte Poszeidónt akitől csak egy sós vizű forrásra tellett... Ja és az Odüsszeiában is támogatja a főszereplőt, ennyi!
2020. máj. 22. 10:13
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Csak aztán Pallasz Athéné nehogy a töködbe szúrja a lándzsáját egy ilyen belépőd után.
2020. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 tiril ***** válasza:
100%
Megfognád egy pillanatra az Encyclopedia Britannicám egyik kötetét... most komolyan, honnan jutnak eszedbe ilyenek? Ehhez szerintem szedni kell valamit, mert már kezdem azt hinni, hogy ez nem csak trollkodás 44/F :D
2020. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!