Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyiket választanátok szívese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok szívesebben lányok? Egy költő pasit vagy egy BMWs alfahím menőcsávó szövege érintene meg jobban?

Figyelt kérdés

A költő pasi nagy romantikus szemeket meresztve elétek állna és finoman meghajolva elmondaná, hogy

- Óh, hölgyem, a bőröd mind a selyem

Ha nem randizol velem

Az kész gyötrelem!


Az alfahím menőcsávó észrevenne titeket, megnyalná a szája szélét és odakiáltana

- Helló cica, ha megsimogatlak, dorombolsz nekem? Te kis szexi dög, nyau-nyau!



2020. máj. 23. 09:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül inkább meghalok egyedül
2020. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem ért az emberek nagy része az ismerkedéshez. A nőt úgy tudod elcsábítani, ha valami olyat mutatsz neki, amitől több lehet. Ha úgy közelíted meg, mint ez a költő, nála gyengébbnek mutatkozol azzal, hogy felmagasztalod. Ha úgy közelíted meg, mint ez a menő csávó, az pusztán kínos, mert a hiúság hiteltelenné teszi az amúgy meglévő értékeidet.
2020. máj. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a kérdéseket amúgy ki írja ki? Mind a két példa annyira sarkított és nem életszerű dolog, hogy semmi értelme. Senki nem beszél így, hogy "hölgyem, a bőröd mind a selyem" meg senki nem mond ilyet, hogy "Helló cica, ha megsimogatlak, dorombolsz nekem? Te kis szexi dög, nyau-nyau!". Ezek ilyen ZS kategóriás szar filmben mennek el maximum.


Szerintem aki ilyeneket kiír azoknak semmi fogalma sincs a nőkről meg az életről.

2020. máj. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%

#10: egy Bentley megteszi? 🙂

[link]

2020. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Máris jobb az a Bentley, mint a tucat bmw.
2020. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
44F?
2020. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Mind a 2 marha szánalmas sztm!

N27

2020. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
sztem tök undorító a hölgyem (és az uram) megnevezés. Nem vagyok a pojácának a "hölgye", mivel magyarul nincsen egy birtokos nélküli udvarias hozzászólás, inkább mondja azt hogy szia vagy jónapot és kész.
2020. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!