Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyikék mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyikék mit szólnátok ha egy pasi így tenné nektek a szépet? Imponálna?

Figyelt kérdés

Sétálnátok az utcán erre nagy csörömpölést hallanátok magatok mögött. Mikor érdeklődve megfordultok, azt látnátok, hogy egy jóképű pasi az arany fuxait csörgeti, hogy felhívja magára a figyelmeteket. Mikor látja, hogy nézitek, ezt a szólamot intézi hozzátok:

- Hiába van hatvan gramm arany a nyakamban, mindet feláldoznám Afrodité oltárán, ha veled tölthetnék egy szenvedélyes éjszakát!



2020. máj. 18. 16:26
 1/9 Hellmano ***** válasza:
95%
Ilyen szart nem is tud más kitalálni, mint te :D Senki nem kérdőjelezte meg, hogy nem 44F -től jön a kérdés szerintem...
2020. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
100%
Tèged már megint kiengedtek?
2020. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiatrian is van internet.
2020. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám... 🤦‍♀️
2020. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak a platina tetszik, ugyhogy a csengesen hallanam, hogy nem ertem jott el.
2020. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, TUDOM KI VAGY :D


41 éves nő vagyok, szoktak betalálni hasonló “színvonalú úriemberek”, de egy átlagos, igényes szintet elérő nőnek ez nem újdonság.


De leírom a köznek is a sztorimat, hátha megerősítenek, hogy ilyen lúzer, pöffeszkedő alak még Budapesten is csak egy lehet, nemhogy virtuálisan :D


Kb. fél éve egy hentesboltban vásároltam. A pultnál elém törtetett egy ilyen tipikus “férfi”- suhogós jogging, lábujjbedugós, de legalább ordító logós papucs, ordibálva-bratyizva utasította a hentest, hogy gyorsan RÁMOLJÁL ÖCSÉM, mert ketyeg a parkolóóra.


Közben a hárombetűs márka kocsikulcsát csattogtatta meg stírölt, pedig bunkón bevágódott elém.


...15 kg csirkefarhátat kért... és a pénztárnál is becsapódott elém egy “ilyen szèp asszony biztos kibírja, hogy nézhet, amíg fizetek!” szöveggel és a melegítő zsebéből ilyen pénzcsipeszekkel összeszortírozott húszezreseket kezdett egyesével lapozni, mire kb. a 15. után akadt kisebb pénze is.


Teljesen lefagyva kerültem sorra, de a pénztáros csajjal csak összenéztünk lesújtóan.


Eltelt vagy 5-6 perc, mire elértem a kocsimig, mikor hallom:

- Helló, hellóka... igen te, hellóka.

Neked mondom, teeee...


.,,és igen, előrenéztem és emberünk ott terpeszkedett a 15+ éves rozsdaszökevény verdájának támaszkodva, tetőre kicsapva a zsák csirkefarhát és TÖKVAKARGATVA nyomatta a szöveget, hogy a kutyáinak lesz és szerinte ő bejön nekem, mert NAGYON NÉZTEM és igen, kemény.


Már az izmai (vihogós poén), mert keményen gyúr mindennap.


A “naaaa, gyere már ide, mi van, nem mersz? Itt vagyok, nem zabállak meg csak...” után lefagyva ellimináltam a kocsimba.


...nem az a típus vagyok, aki köpni-nyelni nem tud, de bizony ez az a szitu volt.

Két lámpaváltás után a könnyem potyogott, annyira röhögtem...


Kérlek 44F mondd, hogy te vagy a lepusztult bmw-s hellókás csirkefarhátas, kérlek :D

2020. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Clay Morrow ***** válasza:
91%
Én lehánynálak - férfiként, ha ilyet hallanék az utcán.
2020. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tré. Nem bírnám ki röhögés nélkül. De nem bókként értve.. :D
2020. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

“ Ilyen szèp asszony biztos kibírja, hogy nézhet, amíg fizetek!” Ezt megjegyzem es kiprobalom a ferfiakon. (Asszonyt fiu szoval helyettesitem.)


A 6-os sztorija naaaaagyon tetszett. Nagyon koszonom,h olvashattam.


Kerdezo: biztos nevetnek. De nem jonne be.

2020. aug. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!