Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok ehhez a kijelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a kijelentéshez?

Figyelt kérdés
Most volt az első randink és azt mondja nekem, hogy jót tenne neked, ha hozzám költöznél és gondoskodhatnál egy pasiról . Én annyira kiakadtam, hogy azt mondtam, hogy mi a f.. sz, cselédet akarsz és otthagytam a pitlibe. 😱🙄 Ez normális szerintetek, mert szerintem nem. Most első randin vagy az van, hogy megakarnak kettyinteni vagy gatyamosó cselédnek akarnak. A kettő között van szerintem átmenet bakker..

2018. szept. 24. 14:37
1 2
 1/17 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
...és csodálkoznak, hogy még nem láttak nőt pucéran. Besz_rás.
2018. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Jól látod. Ez az átmenet pedig a humorérzék. Szerezz kicsit magadnak belőle. ;)

32/f

2018. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%

Te miért vagy ennyire frusztrált, ideggömböc?:D Szerencsétlen srác, csak kedveskedni akart a szövegével, mert gondolom látta, hogy szeretetéhes vagy..


De ha ezt a szöveget lenyomtad, akkor biztos hogy elinalt, és már árkon-bokron túl van:D

2018. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Poén volt, te balfácán.
2018. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ilyen célzattal mondta. Mert hozzátette, hogy főzhetnék, moshatnék rá. Hát bki.. Nekem ez sokkk
2018. szept. 24. 14:46
 6/17 A kérdező kommentje:
Sz.. R a magyar pasik humora. Mindig is mondtam....
2018. szept. 24. 14:46
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem poén volt. Illetve félig. A kiszolgálást tuti elvárja. Ja, és ez a szöveg viccnek is rossz. Én is otthagytam volna a csába.
2018. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha ilyenek vagytok, inkább ne hívjatok randira nőt és du..gjatok kecskét 😂😂😂 Ez a szöveg max csak idióta pi..áknak tetszhet ugyanis.. 😂
2018. szept. 24. 14:51
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Mikor látott pszichólógus téged? De most komolyan kérdezem, mert szerintem itt lenne az ideje, hogy elsétálj.
2018. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9.sztm neked kéne, mert látszik te is ugyanolyan gyökér vagy, mint ez a szuper randiguru...😄😄😄 47%-ban hasznos válaszokkal 😄😄😄 te se láttál még nőt pucéran 😄😄😄😄😄
2018. szept. 24. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!