Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Unalmassá válhatok egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmassá válhatok egy srác számára ha cheten minden pillanatban ugrok neki és akár egész nap is beszélünk hónapok óta? Csak akkir vagyok fenn messengeren amikor ő is.

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha hónapok óta beszélgettek akkor már együtt kéne lassan hogy legyetek
2020. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egész nap beszéltek és ez hónapok alatt sem laposodott el, akkor 100%, hogy nem vagy neki unalmas :D
2020. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Elég csicska dolog.
2020. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha érdekesnek talál, aktiv vagy a beszélgetésben, sose fog unalmasnak találni.
2020. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért ugrasz azonnal? Én férfiként abszolút nem várnám el senkitől sem, hogy mindig készenlétben legyen. Amúgy valószínűleg nem tart téged unalmasnak a srác, csak azt nem értem, miért nem találkoztok már végre.
2020. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Találkoztunk már többször is, de nagyon sokat chetelünk.
2020. máj. 28. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!