Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van egy 21 eves lany akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 21 eves lany akivel multhet penteken voltam Ittunk smaroltunk3x Amiota megtortent beszelunk messengeren csak olyan keveset. Ugymond tali elott vegigbeszeltunk az egesz napot. Szerintetek miert van ez mit csinaljak?

Figyelt kérdés
En fiatalabb vagyok nala egy jo par evvel
2019. jún. 5. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet megbánta és ha józan lenne nem tette volna ezt.

Vagy nem kellesz neki, csak részeg volt, vagy elhamarkodottnak érzi a dolgokat. De mi úgyse tudjuk ezt. Vele beszélj erről.

2019. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem h megbanta e es azt mondta nem
2019. jún. 5. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor? Mit mondott a nemen kívül?
2019. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

en is smaroltam reszegen olyan csajjal, akitol annal tobbet nem akarnek... 😂 nem banom, se semmi...

szerintem amugy szemelyesen nyiltan kerdezz ra

2019. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne keresd, ha érdekled keresni fog.
2019. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elenhedném a helyedbe, ez van az élet ilyen
2019. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!