Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nem nehéz nektek kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nem nehéz nektek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt peldaul beszelgetesre(eloben), vagy elso sok es hasonlok.

Nem izguljatok szet es nincs bennetek az, hogy annyira zavarban vagytok, hogy alig birjatok ezeket meglepni?



2020. máj. 29. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
De, ezért nem is megy. Meg hát, elég nagy esély lenne rá, hogy csak beszól az illető valamit, így jobb elsunnyogni. Nem jó, csak kevésbé kínos.
2020. máj. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Nem indulok rá olyan emberekre, akiktől félek. Ha pedig valakivel összehaverkodtam és tudom, hogy megérné ez a kis kockázat, csak egy kis izgalom vele megpróbálni más irányba kanyarodni
2020. máj. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Miért lenne?


Elküld? És akkor mi van? SEMMI!

2020. máj. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Én képes vagyok legalább egy sziáig eljutni :D
2020. máj. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Van az a póló, amire olyasmi van írva, h "Szép lányok, mikor mellém értek, kicsit lassítsatok!"

Na totál ez ugrott be.

Am nem, nem esik nehezemre.

2020. máj. 29. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kissé nehéz
2020. máj. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem szorongóként eg inkább lehetetlen. Csak neten ismerkedem. Ha valakit megismerek élőben, akkor is csak neten kezdeményezek vele normálisabb társalgást, flörtöt, stb...
2020. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaa, és csak a kezdeményezés nehéz. Ha már kicsit bizalmamba engedtem, akkor a találkozás már könnyű, a csók mégkönnyebb. Ezeken nem izgulok, se nem szorongok már, mert van bennem már annyi bizalom, meg érzem azt, ha a partner is akarja. Csak élvezem. Tehát a legeleje nehéz csak.
2020. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!