Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ha esetleg nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha esetleg nem jött be a randi partneretek, ti még keresitek utána?

Figyelt kérdés

2 napja randiztam egy sráccal. A randi jó volt, sőt még a srác kifejezetten mondta, hogy elmehetnénk egy másik helyre is, amit szeretne megnézni, szóval nem úgy tűnt, mint aki le akar rázni.

Búcsúzáskor annyit mondott, hogy majd beszélünk. Az esetek többségében, aki nekem ezt mondta, arról sose hallottam többet, aztán meglepődtem mert fél órán belül írt is. Kérdezte, hogy milyen volt a találkozó. Azóta is beszélünk, ugyanannyit mint előtte.

A tegnapi nap aztán elmondta, hogy ő minden lánynak ír a randi után, még akkor is, ha nem tetszett neki/rossz volt a randi, de meg szokta írni, hogy akar e folytatást vagy nem. Kicsit elbizonytalanodtam, eddig nem hozott fel 2. randit és nem mondta, hogy ő hogy érezte magát, ahogy azt sem, hogy mit gondol rólam.


Szerintetek megkérdezzem, hogy szeretne e következő találkozót vagy várjam meg, amíg ő hozza szóba? 20L


2020. máj. 30. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezheted, legalább tiszta lesz a helyzet. (Amúgy szerintem több jelölt is van a képben.)
2020. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire korrekt akkor kerdezd meg tole, hogy o hogyan erezte magat, mit gondol lesz e belole 2. Randi. En kinottem a jatszmazasbol
2020. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!