Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A negatív dolgokról való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A negatív dolgokról való beszélgetést hanyagoljam msn-en?

Figyelt kérdés
Például rossz kedve van a kiszemelt csajnak, és akkor hgyom h elpanaszolja a dolgokat.
2010. júl. 30. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed?
2010. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel msn-ezel vele,ahelyett,hogy randira hívnád,nyugodtan beszélhetsz róla.Így is,úgy is egy barátnő leszel,vagy.
2010. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha mondjuk rossz kedve van a csajnak kérdezz rá...hogy mi baj? és azt is kérdezd meg hogy szeretné e elmondani...ha nem akkor ne erőltesd..ha rossz kedve van nagyon és lekezelően ír és ez neked rossz akkor inkább ne beszélj vele akkor...és inkább igen jobb pozitív dolgokról beszélgetni...esetleg próbáld felvidítani...
2010. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

21:59

Te viszont egy hülye vagy. Nem hinném hogy sok barátnőd volt már. Mellesleg szövegértés...

2010. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2010. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Értelmes ember bármiről tud beszélgetni írásban is. A rossz dolgok nem oldódnak meg attól, hogy nem foglalkozunk velük, szóval ha netán még segítesz is a problémáiban, az plusz pont.
2010. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

22.00

Csomó nőm volt,és van most is bnőm kisfiam.Élőben van értelme bárminek is,te húgyagyú,barom.

2010. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aha.
2010. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

22:06

Ahaaa, mennyi? Nekem gyakran vallottak szerelmet, az előző évben 6 barátnőm volt, azokról nem is beszélve, akik nem kaptak meg. Nem vagyok nagy szám külsőre, csupán átlagos, de megtanultam valamennyire bánni a nőkkel. Most van egy 7 hónapos kapcsolatom. Én beszéltem velük ilyenről is msnen. Egyáltalán nem jelenti azt, hogy elraktároznak barátnak. Sokak szerint még fiú-lány barátság sincs. Szerintem van, de minden határt át lehet törni, van akinek könnyedén, nekem sikerült mindig mindenhol ilyen téren. Szóval igen, hülye vagy.

2010. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Randira már el van hívva :D
2010. júl. 30. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!