Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy reagálnátok rá,hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok rá,hogy ha a 18 éves kislányotok bejelentené,hogy találkozgat egy 32 éves férfival?

Figyelt kérdés

Tudom tudom,hogy nagykorú de attól ő még csak egy naív kislány.A pasinak pedig lehetne annyi esszé hogy ne szédítse.

Én nagyon kiakadtam mikor bejelentette.



2020. jún. 9. 08:49
1 2 3
 1/28 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
45%

Életem legbunkóbb és legalpáribb válasza eddig ezen az olalon: egy pillantásomból tudná a férjem, hogy menjen oda, és rendezze le ezt a xarzsákot. Egy normális 32 éves nem akar semmit egy nagytinitől.

Mondjuk ez a kérdés paradoxon, mert az én lányom meg nem lenne olyan elcseszett soha, hogy egy nála 14 évvel idősebb alaktól akarjon bármi ilyesmi :)

2020. jún. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
En a 19-et toltottem, amikor megismertem az akkor 30 éves leendő ferjemet. Ö nem szeditett, en meg nem voltam egy naiv kislány. Azóta is elunk boldogan immáron hazassagban évek óta.
2020. jún. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Ne tudjátok meg tegnap jelentette be nekem.

Hogy már túl vannak a 4.randin is ma éjjel nála fog aludni.


Egész este csak forgólodtam az ágyban és járt az agyam.

Legjobb esetben is az a pasi összefogja törni a szívét.


Aztán arra gondoltam,hogy az én hibám lehet,az apja a volt férjem nem volt része a lányom életének mert nem volt kíváncsi a saját lányára.


Azután párjaim közül egyikre se tudott apaként tekinteni .

Lehet ezért keres egy apa figurát

2020. jún. 9. 09:13
 4/28 anonim ***** válasza:
49%

Csalódnék, mert normális családban, normális apa-gyerek kapcsolattal szeretném felnevelni a gyerekem, nem pedig úgy, hogy egy lelkisérült, parafíliás cafka legyen. Azzal egyáltalán nem lenne bajom, ha azt mondaná, hogy meleg, ez viszont már agybaj.


Van az a tipikus filmjelenet, mikor apuka vadászpisztolyt tölt a lánya udvarlójának érkezésekor... Én is úgy tennék. Majd 30 éves kora körül randizgathat nála 10-12 évvel idősebbekkel. Egy fiatal lány csak akkor kell idős férfinek kapcsolatra, ha kezeltetni kellene a hülye fejét, egyébként csak használja a feszes pinát. Ez nem az én lányom lesz.

2020. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
Vagy összetöri a szívét, vagy nem, nem tudhatod előre. Egy 20 éves srác is ugyanúgy hazudhat neki, megcsalhatja, kidobhatja, mint egy idősebb. Az élet rendje, hogy időnként csalódások érik az embert, ebből tanulunk. A szülő dolga nem az, hogy ettől megóvja a gyerekét, hanem az, hogy ha így történik, akkor mellette legyen és támogassa. Ha rosszul sül el a kapcsolat, akkor legfeljebb legközelebb óvatosabb lesz, nem fog belehalni.
2020. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
Ha már volt 4-ik randi miért nem hívjátok meg hogy mutassa be a barátját a lányotok, és úgy nem csak látatlanba itélkeztek, hogy nem jó. 14 év korkülönbség, ha a lányotok 25 lenne vagy 28 akkor valószínűleg kevésbé paráznál mint most. Mond a lányodnak, hogy mutassa be, ti elbeszélgettek vele, lehetőleg minél több információt megtudva róla, és ha valami nem stimmel pár szóból és testbeszédből megjelenésből is kiderül, és utána a lányotokkal is tudtok beszélni, de a lányod már felnőtt, tehát ha elkezdesz rajta hisztizni, hogy rossz akkor borítékolható hogy a lányod el fog távolodni tőletek.
2020. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
Tényes való ilyen felállásban furcsa így 18-32 de először ismerjétek meg,mert így is úgy is ha így álltok hozzá, minél jobban tiltjátok, vagy minél jobban bántjátok szóval hogy de rossz, közbe meg nem és kiderülne, hogy jótékonykodik is, azzal csak a lányotoknak okozzátok a legnagyobb fájdalmat, és egyszercsak majd azt veszitek észre, hogy szépen csöndben elköltözött, és egy szingli nő lett belőle, aki majd nem hoz nektek soha unokát.
2020. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%

Aggódnék érte, mint a fene, de őszintén szólva 18 éves korára már mondhatni "mindegy". Addigra már a nevelés része a szülői feladataimnak lezárult gyakorlatilag, már csak támogatni, esetleg javaslatokkal, beszélgetésekkel tudom befolyásolni, de az is kétséges. Egyetértek azzal, hogy korabeli fiúk is ugyanúgy tudják bántani, összetörhetik a szívét, és az vesse rá az első követ, aki sosem választott be balszerencsésen párt. 18 évesen nekem is megvoltak a magam malőrjei, és bár a szüleimen láttam, hogy nem támogatják, nem örülnek neki, nem próbáltak meg tiltani, hagyták, hogy magamtól jöjjek rá a dologra. Ez is a felnőtté válás része, nem védheted meg örökké mindentől.

A kislányom még nagyon sokára lesz csak 18 éves, de őszintén most úgy gondolom, hogy ilyen helyzetben inkább meg akarnám ismerni a pasit, nem tiltanám, hiszen nem is tilthatom, legfeljebb csak elbeszélgetnék a lányommal, hogy amúgy egészséges 32 éves nem nagyon kezd a korosztályával.

2020. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
61%

Én nem örülnék.

24n

2020. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
Azt mondanám, hogy "egészségükre, sok boldogságot!" Nb mi a párommal is 17L/33F-ként jöttünk össze - 23 éve, és minket se cseszegetett senki... az idő meg minket igazolt.
2020. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!