Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy reagálnátok rá,hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok rá,hogy ha a 18 éves kislányotok bejelentené,hogy találkozgat egy 32 éves férfival?

Figyelt kérdés

Tudom tudom,hogy nagykorú de attól ő még csak egy naív kislány.A pasinak pedig lehetne annyi esszé hogy ne szédítse.

Én nagyon kiakadtam mikor bejelentette.



2020. jún. 9. 08:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
63%

#13! Én a helyedben erre nem lennék túl büszke, gyakorlatilag te azt mondod: Én már öreg vagyok, hagyjanak békén ezek a "majjji fiatalok", bezzeg a "mi időnkbe...".

Aztán meg csodálkozunk, hogy ennyi szar szülő van, ha te nem tudsz mit kezdeni a magadnál tíz évvel fiatalabbakkal mit tudsz kezdeni majd magadnál harminc évvel fiatalabbakkal, akikkel muszáj lesz?

2020. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
87%

A kérdésre pedig ennyi a válaszom


Találkozgassanak, semmi lényegi különbség nincsen egy 22 meg egy 32 éves között, ahogy többen, a normálisabbak, azt írták is.

2020. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
55%

"De abba van beleszólása egy szülőnek azért hogy a gyereke kit visz haza dugni." - szigorúan véve természetesen van, lévén az ő háza, de meglehetősen elmebeteg hozzáállás lenne szerintem, ha egy szülő azt várná a gyerekétől, hogy autóban, a bokrok között, vagy mit tudom én hol bonyolítsa a szexuális életét a saját szobája helyett.

Másfelől azt végképp nem értem, hogy hogy jött ez ide, itt a lány megy a sráchoz éjszakára, ha jól értem. ÉS abba viszont semmilyen alapon nincs beleszólása a szülőnek, ha a gyereke nagykorú.

( a 4 . randival meg végképp nem értem, kinek mi a baja...)

2020. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
56%
Nem kislány, nagykorú. És lehet hogy nem olyan naiv mint ahogy te gondolod. Sőt, biztos, ha még most is kislánynak látod. Alábecsülöd. Ha van egy kis esze, akkor nem hagyja magát kihasználni. Nem értem ennyi idősen miért baj az, ha jól érzi magát, tapasztalatot szerez. Az, hogy összetöri valaki a szívét, pedig nem korhoz kötött.
2020. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%
Meg lehet,hogy a lányod már a 3. randin is szexelt volna, mert az egy jó dolog, tudja hogy kell védekezni, és csak valami egyéb más miatt csúszott a 4. randira ez.
2020. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
46%
#25, simán... nálunk anno az első randin is felmerült, de objektív okokból csak a 2.-on realizálódott.
2020. jún. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk megtörtént. Én nem voltam ellene, miután megismertem a srácot, s őszintén szólva meg is tudtam érteni a lányomat, mert akiket az ő korosztályából korábban hazahozott, nagyon kis nyikhaj, másféllel kezdődő személyi számú legénykék voltak.

Bálint - nevezzük így - tudta, mit akar az élettől, tudta, mit akar a lányomtól, és nem rajta múlt, hogy a végén nem lettek egy pár.

2020. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
30%
Én ezt 16 évesen csináltam. Csak szex volt.
2020. jún. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!