Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy reagálnátok rá,hogy ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok rá,hogy ha a 18 éves kislányotok bejelentené,hogy találkozgat egy 32 éves férfival?

Figyelt kérdés

Tudom tudom,hogy nagykorú de attól ő még csak egy naív kislány.A pasinak pedig lehetne annyi esszé hogy ne szédítse.

Én nagyon kiakadtam mikor bejelentette.



2020. jún. 9. 08:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%

4.ik randi és ott alszik....Hiába nagykorú de ha TE tartod el a lányod azért mégiscsak lehet határokat szabni és kell is.


Valahol azt mondanám egyébként hogy normális a dolog. Hiába nagy a korkülönbség ez tény, de a lányod egészséges fiatal lány, a pasi meg mondjuk jól néz ki, jó humora van, fiatalos nincs ebben semmi természetellenes hogy megvan a kémia. Kb mindketten az aranykorukat élik. Ebből csak akkor lehet komoly sérülés ha a lányod naiv. Ha naivan elhiszi hogy ebből komoly kapcsolat lesz. Nem mondom hogy semmi esély rá, de kicsi a valószínűsége.


Én egyetemre járok,idősebb vagyok a lányodnál pár évvel, sokan gondolhatják hogy naiv vagyok, holott hogy egy hasonló szituációban pontosan tudom hogy mit várhatok és mit nem. Ha nincsenek romantikus tévképzetei az embernek kisebbet lehet koppanni.


Tehat egyrészt jó lenne ha csak beszélgetés szintjén elmagyaraznád a lányodnak hogy ne legyenek hatalmas elvárásai. De vannak dolgok amiket a saját bőrén kell az embernek megtapasztalni, ha nem hallgat másokra. Arra meg hívd fel a figyelmét (jobb később mint soha) hogy a védekezésre ő is figyeljen oda, ne hagyja teljesen a pasira, hiaba felnőtt ember, sok idióta van.

2020. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
59%

Áldásom rájuk. Soha nem szabad tiltani a gyerekünket senkitől akit választ. Mit érünk el vele? Azt hogy megutál mindenkit, nemcsak minket szüleit.

Ezen kívül egy nagyon jó tapasztalás neki hogy egy érettebb pasival tölti az idejét, nem egy tacskóval aki minden szarba belerángatja.

Összetöri a szívét, jahj istenem, és akkor mi van? A 20 éves barátja nem tudja neki összetörni mert fiatal?

Én örülnék hogy nem a 4 fal között ücsörög a lányom, és minden tapasztalás kimaradna az életéből.

2020. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
57%

Mindig meglepődök az ilyen "férfiakon". Én 35 vagyok, de még 25 évesek is gyerekesek számomra. Nem tudok velük egy hullámhosszon lenni. Egyszerűen másik generáció.

Ez a srác vagy nagyon elmaradt a fejlődésben, és belül még gyerek, vagy csak szexelni akar. Az, hogy 4. randi már ottalvós, alátámasztja az utóbbit.


Tiltani nem tudod, mert úgyis azt csinál, amit akar. Én a kezébe nyomnék egy doboz gumit és elmagyaráznám helyes használatát. Az, hogy szexel valakivel, nem rövidíti meg, nem veszít az értékéből, viszont egy gyerek gyökeresen átírná az életét.


F

2020. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
45%

Először is azt, hogy 18 évesen már messze nem "kislány" a kislány kor az kb. 12-13 éves korban véget ér. Ő gyakorlatilag felnőtt, csak legfeljebb még ti tartjátok el pár évig.

Ez az első.

A másik, hogy ma meglepően sok ilyen nagy korkülönbséges kapcsolat van, ami működik, 14 év az pont a határ.

igazság szerint ennek csak hosszú távon van jelentősége pl. a lányod lesz 46 -már ha együtt maradnak- mikor a fickó betölti az hatvanat. Tehát inkább olyan szempontból probléma ez, ha komoly kapcsolat lesz belőle, mert akkor ilyenek, hogy gyerekvállalás például problémásabbak lesznek mint más, kisebb korkülönbséges pároknál. Vagy például lányod felkészülhet egy hosszabb özvegységre, mint más nők, mert jó eséllyel akár 20-25 évvel is túl éli a fickót.

De amúgy szerintem nincs probléma!

Szerintem amúgy max. 15 év az a különbség, amivel érdemes belevágni.

2020. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
63%

Csak akkor "kislány", ha eddig mindent tiltottál, lebeszélted róla, mindentől védted.

Ha összetörik a szíve akkor mi lesz? Ki fogja heverni. Lesznek ennél durvább dolgok is az életében, vagy pl te örökké fogsz élni? Nem hiszem, úgyhogy a halálod is fájni fog neki. Ahhoz képest az ismerkedés, szerelem, csalódás semmi.

2020. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
51%
Én ismerek egy 18 éves "kislányt" akinek 39 éves pasija van.
2020. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
48%
Nem örülnék, de nem lehet elsőre ítélni. Egyidős vagyok az említett férfival, és nagyon nem az a mai tipikus lyuk-lyuk, csak a keret más felfogású ember. 30asok közt is vannak komolyak, 40esek közt is gyerekes, gyökerek. Nem csak kor alapján kéne megítélni valakit.
2020. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd azzal, hogy ne agonizáljál látatlanba. Hívd meg magatokhoz a férfit, vagy kérdezd meg nem-e akarnak nálatok aludni. Mutassa be nektek. Maximum ennyihez ragaszkodhatsz.

A lányod nem kislány. 18 éves, jogilag felnőtt, és gyakorlatilag is egy fiatal felnőtt nő.

Egyébként ha csak megdugják vagy átverik, azt is túl fogja élni, és az nem azért lesz mert a férfi sokkal idősebb. Ugyanúgy kihasználhatná egy 18 éves is.

Nekem is 18 évesen 28 éves párom volt, keményen átb*szott a palánkon. Aztán meg 20 évesen megismertem a 31 éves barátomat, akivel mostmár évek óta együtt vagyunk, együtt is élünk.

2020. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%
#11 "Hiába nagykorú de ha TE tartod el a lányod azért mégiscsak lehet határokat szabni és kell is."..."Én egyetemre járok,idősebb vagyok a lányodnál pár évvel,"- nézd, én 56 éves vagyok, de előbb kötném fel magam, mint hogy előadjam az "amíg az én kenyeremet szed..." mocskot, és abszolút helytelennek tartom, ha egy szülő a törvényesnél szűkebb keretet akarna szabni a gyerekének. Pont ezért kapok egyébként agyf...t a középkorú "anyatípusú" nőktől is... akik úgy akarják "csak a legjobbat" a gyereküknek, hogy közben lerí, hogy egy cseppet sem tisztelik őket.
2020. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#19 nem azt mondtam hogy korlátozza le teljesen. De abba van beleszólása egy szülőnek azért hogy a gyereke kit visz haza dugni. Én se vinnék mindenféle egyéjszakás kalandot (megjegyzem sose volt) anyám házába. Rendes kapcsolat más. De akkor is van beleszólása, lévén az ő háza.


Az meg hogy összetörheti a szívét a pasas. Összetörheti persze, de a lány túléli, összetörni meg egy vele egykorú is össze tudja.

2020. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!