Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ismerkedés az tulajdonképpe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedés az tulajdonképpen egy húspiac?

Figyelt kérdés
A vonzalom az csakis a húsra alakulhat ki?
2020. jún. 17. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lehet...

Ha megnézed, minél inkább olyan helyzetben van egy férfi, hogy tud válogatni, annál inkább megy a külsőre szép, fiatal nők után. Egyik sem éri be a kedves, intelligens nővel, hanem csak azzal, aki nem töltötte be a 25öt, és naponta több órát szepitkezik márpedig ez az igény nem a semmiből jön. Aki megteheti, a hús alapján válogat. Aki nem teheti meg, az pedig beéri a "rosszabbal" úgy, hogy nem szereti, és nem vonzódik hozzá, de vele marad, mert ott a lyuk a lába között,ami több a semminél. Az élete hátralevő részében meg azzal viccelődik, hogy ha választani kellene az undorító felesége és egy akasztófa között, akkor az akasztófát választaná.

Manapság tényleg csak a hús kell ezeknek, bár ez nem volt soha máshogy.

2020. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

A netes ismerkedés igen. Kiraksz egy képet, ami alapján elkelsz vagy nem. Nyilván jöhet a körítés is, a levelezés stb. De mégiscsak ez a döntő szempont, a látvány, a marketing. Aztán a randin lehet árnyalni, de ott is megmarad ez a jelleg, mert nehéz lehet leállni, ha valaki egyszer elkezdte a társkeresőzést. Mindig izgalmas lehet egy újabb üzenet.

Az igazi ismerkedés során spontán ismered meg a másikat és nem szexuális céllal, hanem mert összesodort az élet és nap mint nap találkoztok, megismered, felfigyelsz rá, megszereted, de az is lehet, hogy két pillanat alatt beléd csap a villám és szerelmes leszel, mint az ágyú. Nem azért, mert akartad, mert elhatároztad, hogy én most társat keresek egy életre/egy éjszakára/hosszútávon csak szexre és társai, hanem csak úgy simán bekerül az életedbe, a gondolataidba és egyszer csak rájöttök, hogy ti ketten összetartoztok. Az igazi ismerkedés ilyen.

2020. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12


Na igen , én eddig csak online mertem kipróbálni mert azt hittem ott kisebbek az igények, míg a való életben pont az ellenkezője.


Ezzel szemben te pont az ellenkezőjét állítod.

2020. jún. 17. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!