Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen hogyan lehet beszélgetést kezdeményezni egy lánynál?

Figyelt kérdés
Oké, rendben ott vannak a bulik stb. Csak ott alapból olyanok ismerkednek, akik máshol is tudnak és kvázi f**ni tudják a mondatokat még a zöld tapétáról is. Viszont itt vagyok én. Sosem beszélgettem 15 percnél hosszabbat egy lánnyal sem. Középiskolában nem is volt csaj osztálytársam. Gyakorlatilag alig fél tucat mozifilmet néztem meg, mert egyszerűen nem érdekelnek. Amit többször is megnéztem (South Park) arról sem tudok beszélgetni, mert en bloc nulla a szókincsem és nem tudom magamat kifejezni. Totál nem. Adott a szituáció. Én a nulla kommunikációs képességgel rendelkező (ráadásul nem is vonzó alacsony, sovány) egyetemista és egy totál ismeretlen lány csoporttárs, akivel látásból ismerjük egymást. Előadás hamarosan kezdődik. Egyedül ül. Én odamehetnék hozzá, de fogalmam sincs, mivel kezdjek, mit beszéljek vele és hogyan folytassam. Hogyan reagálná le? Közömbös lennék neki, esetleg irtó kínos vagy 5 perc tartalmas és élvezetes beszélgetés után totál elfogyna a téma? Ilyen is volt már fiú csoporttársammal. Tudnátok nekem segíteni?

2017. okt. 29. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Ha valamit meg akar tanulni az ember, azt gyakorolnia kell. Menj ki és beszélgess random dolgokról.
2017. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Légyszi ne kövessd a példám, de ha egyszer már egymás mellett mennék el a lánnyal akkor csak rámosolyognék, olyan huncut,bohókás módon, de nem visszataszítóan creepeként.

Amint jönne az előadás gondolkodás nélkül odamennék mellé és megkérdezni picit humoros indokkal hogy odaüllhetek-e mellé:

Szia, ide ülök, ha nem baj. Picit unom a srácok mögött a pukiszagot. Peti vagyok.

És vagy menne a beszélgetés vagy a legrosszabb esetben lerázna valamivel hogy itt pedig a barátja fog üllni. És akkor mondanám hogy akkor jó barátkozást, szia.


Legyen természetes, ha nem természetes akkor ne egyből egy olyan csajjal ismerkedj akivel céljaid is vannak. Csak szólits le hétköznapi embereket olyan szituációkban ahol nem bánják. Pl sorban állás közben:

Szerintem újra nyomtatták a leárati időt azon a tejen. Ha megkóstoltad felhívnál hogy élsz még-e?


Éld az életed.

2017. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elárulom a titkom .Kérdezz bármit ,akármit, amire nem tud csak igennel vagy nemmel válaszolni.Bár tanulhatnék... Üdv.: egy proli szakmunkás.
2017. okt. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!