Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jellemzően miért azok ítélik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemzően miért azok ítélik el a legjobban az aranyásókat akiknek nincs is aranyuk?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem őket ássák :-)
2020. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De jó, nem csak bennem fogalmazódott meg ez a kérdés 😁 Van egy szakadt kocsija, kicsivel több mint az átlag fizuja, szoba+konyha panel és retteg az aranyásóktól
2020. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert fogalomzavarban szenvednek. Azt hiszik, hogy azok a nők az aranyásók akik első randin elfogadták a 2dl ásványvizet. Valószínűleg nekik olyan csekély a jövedelmük, hogy még ezt a 200Ft-ot is nehéz volt kifizetni.
2020. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez a másik amit észrevettem igen. Mert az egy dolog, hogy mondjuk nem szimpatikus az illetőnek a jelenség, de nem kell rögtön azt vizionálni, hogy majd őket fogják behálózni. :D
2020. jún. 20. 19:23
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert zavarja őket, hogy sosem lesz olyan fullos nőjük.
2020. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt még azért hozzátenném, hogy Magyarországon alapból nem is lehetne gyakori jelenség az "aranyásás", mert nem nagyon van hol ásni. Azt vettem észre, hogy ez is inkább csak egy divatos kifejezés amivel manapság degradálni szokás a nőket. Régebben ha sértegetni akartak egy nőt egyszerűen lequrvázták (jelentéstől független) , ma pedig aranyásóknak hívják.
2020. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy rosszabb anyagi helyzetű nő összeáll egy jómódúval aki tegyük fel idősebb is 10 évvel azonnal ott van a homlokán a társadalomtól a pecsét, hogy aranyásó. Az szóba se jöhet, hogy esetleg működik köttük a kémia, a férfi sármos, jó humorú, nagy dumás, talpraesett, határozott, udvarias.
2020. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont ezért, mert nem rájuk utaznak :D


Mondjuk az szerintem is vicces amikor valaki a szánalmas kis fizetését félti az "aranyásóktól", merthogy mennyire lehúzzák a nők, mikor elfogadnak egy vacsorameghívást. Az aranyásás az baromira nem a kétszáz nettós albérletben tengődős szintnél kezdődik, még ha egyébként sokaknak ennyi sem jut (sajnos, megjegyzem).

2020. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják a többiek. Manapság fűt-fát aranyásónak ítélnek meg, mintha mindenki lehúzható aranybánya lenne aki nem mélyszegény.

Ezek közül a legjobb szituációk: elfogadja a férfitól a meghívást az első randin (a tetű kihasználós mindenit), a férfinek akivel randizik van kocsija (ott tartunk, hogy kb. akármilyen), a férfinek akivel randizik van lakása (abból mi hasznot húz? két randi után a nevére íratja, vagy mi?) stb.

2020. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És tényleg. Volt itt egy kérdés, hogy a srác nettó 160-at kap , szobát tud bérelni, hó végén nullán van, lesz-e így bnője. Gyereket is szeretne :D

Tök őszintén odaírtam, hogy szerintem ez vér ciki, már egyből megkaptam, hogy alám biztos ide lett téve minden.

Igen, nálam tökre elvárás, hogy egy férfi jobban álljon anyagilag, mint én, de ez nem arról szól, hogy el kell tartani engem vagy lehúzom.

Szimplán arról, hogy eleve ők az erősebbik nem, a támasz, nehogy már nekem kelljen azon aggódni, hogy elbír-e egy vacsorát.

Ha pl. elmegy egy nő szülni, tudjon már egy szintet nyújtani, amíg otthon vagyok a gyerekkel és ne azon aggódjak, hogy hó végén lesz-e pénz pelenkára, vagy normális kajára.

2020. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!