Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sugar baby-k milyen támogatást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugar baby-k milyen támogatást vártok el egy pasitól?Anyagiak,ruhák,ékszerek,kocsi?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os

"Aki egy ilyennek fizet annak jó nyomorult élete lehet"

Kinek mi a nyomorúság.

Nekem az, hogy X euróért egész nap programozhatok és nem is álmodhatok arról, hogy havi 3 milliót nőre költsek.

2020. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha neked ezek a dolgok is fejfájást okoznak, akkor felejsd el az ilyen nőket.
2020. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartok több vasat a tűzben, elég egy férfi, ahhoz hűséges vagyok.

Vegyes hogy épp mit várok el, de azért nálam van egy lélektani határ ami felett hiába lenne jó vagy hiába lenne keret, én nem kérek. Ilyen pl a lakás, kocsi..

Inkább ruhát, cipőt kérek vagy ami nem olyan megfizethető: figyelmet.

Nálam kicsit sub-dom kapcsolat is van ebben, mindenem odaadom a férfiért, 20 éves létemre úgy érzem hogy 30-35 éves korára valakinek ha van vagyona, akkor kicsit áldozhat belőle, aztán ha elvégzem az egyetemet akkor lehet én lepem meg valamivel amit imád. Nem csak a pénzt keresem a másikban, hanem inkább egy kapcsolatot, ahol most nekem “segítenek” hogy boldog legyek, aztán mikor nekem is van lehetőségem dolgozni, akkor majdnem egyenrangú partnerként boldogítani egymást.

2020. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha én is tele lennék pénzzel, tutira lenne egy két bomba csajom. Nincs is annál jobb, mint amikor egy gyönyörű lány veled van, ráadásul még szexelhetsz is vele. Pedig már házas vagyok, de az biztos hogy egy lottó 5-ösnél egy évig ki sem kellnék az ágyból, és naponta már dögös nővel gyűrném a lepedőt. Pénzért? Ugyan már, kit érdekel? A feleségem érzelemből van velem, szóval ez kipipálva. A sugár bébik kérhetnének bármit, bár nekem is lennének kéréseim! :D
2020. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!