Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok egy szervező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok egy szervező típus ,akkor olyan lány illik hozzám, aki szeret programokat szervezni?

Figyelt kérdés
Eddig valszeg azért nem tartottak hosszú ideig a kapcsolataim, mert mindig olyan lányt fogtam ki, aki tőlem várta, hogy programokat szervezzek. Ez viszont abszolút nem az én stílusom, én szívesen megyek bárhova, meg kimozdulok stb, csak ne nekem kelljen mindig megszervezni. Mert 1-2x oké, de alapvetően nekem ez inkább fárasztó, mint hogy kikapcsolódjak. Viszont ismerek olyan embereket, akik imádnak mindent megszervezni, pont ez tölti fel őket. Így elgondolkoztam, hogy valószínűleg hozzám is egy ilyen lány lenne való, mert akkor mindketten jól járnánk. Én hagynám, hogy kedvére szervezkedjen, és örömmel mennék vele bárhová, ő meg kiélhetné ezt a vágyát.

2020. júl. 5. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ez előnyös lehet! De arra azért figyelj oda hogy a hölgy ne essen túlzásba a program szervezés téren, illetve hogy ne ő szervezze a te élését is!
2020. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen.Ami a te hátrányod, az ő előnye-és fordítva: Így egészítitek ki egymást.
2020. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Senki nem fogja tolerálni, hogy minden programot neki kell szervezni te meg szarsz az egészbe. Imádok programot szervezni de sosem lennék együtt olyannal aki nem tesz bele ugyan annyi energiát. Egy jó kapcsolathoz hozzátartozik, hogy mindketten meghívjátok a másikat ide-oda, mindketten energiát fektettek a közös minőségi időbe.
2020. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Haver, el kell, hogy keserítselek, mert az ismerkedési fázisban az, hogy nem akarsz programokat szervezni, a legtöbb nőben úgy jön le, hogy teszetosza lúzer vagy, akit rángatni kell.


Ezt tapasztalataim szerint kevés nő szereti. Nagyon kevés. Én pl eggyel sem találkoztam, de biztosan van olyan csaj is, aki majd szívesen elvisz téged randizni ide meg oda. :D

2020. júl. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van igényed a folyamatos programokra, akkor igen. Ha nincs, akkor lehet nyugisabb lány is. Nálunl pl. senki nem szervez progaramokat, barátokkal szoktunk gyakran találkozni iszogatni, néha megyünk koncerte, ha olyan van amit szeretek, és kb ennyi. Nekünk öt éve megfelel.
2020. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem a tesze-tosza lúzer az az, aki megjátssza magát és olyat erőltet magára, amit nem szeret.

Én szívesen eljárok programokra, csak utálok szervezni. Viszont vannak olyan nők, akik imádnak szervezgetni, ezért gondoltam, hogy hozzám jól passzolna.

2020. júl. 6. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, örülök, hogy nem tartod magad teszetosza lúzernek.


Kívánom, hogy találj magadnak olyan csajt, aki helyetted megszervezi a randikat, amire te nagyon szívesen elmész.


Sok sikert kívánok a párkeresésben!


4-es voltam.

2020. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!