Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen szöveg ez már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveg ez már?

Figyelt kérdés

"Szia, sajnálom, hogy ennyire rosszul esett ez neked. Nekem is ezer randimat mondták le, sokszor ok nélkül. Tovább kell lépni. Nekünk nagyon más a preferenciánk, ami sem rövid, sem hosszútávon nem lenne szerencsés. Én pl.a belvárosba akarok költözni és ha elmegyek nyaralni a nyüzsgő, pörgős helyeket szeretem."


Lemondta a randinkat valami kamu indokkal. És rákerdeztem, hogy miért nem vagy őszinte. Erre írta ezt. De amúgy honnét tudja nekem mi a preferenciám ha még sem kérdezte? Annyit mondtam csak, hogy Pest környékére költözöm, mert ott találtam új építésű kertes házat. Budapesttől 10 kmre. A buliról meg nem is beszéltünk. Tali nélkül, hogy tudsz ilyet eldönteni, mikor nem is ismered a másikat??? De komolyan. Inkább ne írt volna semmit. Mi köze ennek egy kapcsolathoz?



2020. júl. 6. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem tetszel neki. Fogadd el és inkább ne akarj kicsikarni belőle ennél rosszabb választ.
2020. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
De béna! Pfff...
2020. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azért hívott el randizni, mert nem tetszem neki? Azért mondta el a telón 100szor,hogy milyen sok a közös pont és mennyire szép vagyok? Most meg tök ellenkezőjét írja
2020. júl. 6. 19:43
 4/17 A kérdező kommentje:
Inkább ne írt volna semmit, ha így hazudozik. És össze vissza beszél
2020. júl. 6. 19:44
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
MOst vettél házat Pest mellett. Ő a belvárosban akar élni. Minek bonyolódjon bele veled kapcsolatba?
2020. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

4 ilyenkor mindig savanyú a szőlő, de vicces amit most művelsz.


Ilyen helyzetben nem lehet olyat mondani szerintem neked, amire ne ezt írnád. 😄

2020. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én nem csípem, ha valaki hazudik. Pénteken még 3 órát telefonáltunk. Áradozott rólam, hogy így még úgy megfelelek, mennyire közös az érdeklődés, mennyi sok közös téma van, szép nő vagyok és nagyon bejövök. Megbeszéltünk a randit. Vasárnap írta, hogy szombaton bulizott, vasárnap délután meg a városban folytatta a bulit, majd ezzel a lendülettel írta, hogy sajnálom a ma nem lesz jó, mert névnapozunk.
2020. júl. 6. 19:52
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Talált egy közelebbit aki a belvárosban él, ennyi. Néhány nap után nem tartozik neked semmivel, örülj hogy nem letiltott hanem megpróbált kedvesen visszautasítani.
2020. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem örülök, ha hazudik. Ilyenkor én azt mondanám, hogy ne haragudj, de lett más. De ez is csak úgy fordulhat elő, ha ezer nővel ismerkedik. Én mindig csak egyre fókuszálok és nem égetem több végén a gyertyát.
2020. júl. 6. 19:59
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, velem is volt ilyen, hogy meggondolta magát a delikvens. Bár ez nem feltétlen vigasztal téged Kérdező, de gondolj arra, hogy legalább nem pazarolsz rá több időt! :) Valószínűleg akkor tényleg különböző életfelfogásotok lehet. Te sokkal komolyabbnak tűnsz.
2020. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!