Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik már régóta egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már régóta egyedül vannak, nem érzitek olykor reménytelennek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Már elég régóta egyedül vagyok, csak rövid kapcsolataim voltak, de abból is rosszul jöttem ki, átvertek, szó nélkül leléptek stb.

Próbáltam az internetes társkeresőt is, ott is ugyan ezeket kaptam...plusz csak szexre mentek...

Itt vagyok lassan 30 évesen, egyedül. Belefáradtam már az újbóli játszmákba, a fájdalomba, de vágyom rá, hogy szeressek és szeressenek.

De sokszor már úgy érzem, soha nem fogom megtalálni életem párját, és már belefáradok ebbe.



2018. dec. 26. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Süssünk krumplit.
2018. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Dehogynem. amikor sorra olyan férfiak jönnek be akiknek nem kellek.Elmegy a kedvem. Igen.

Sokszor gondolok arra, hogy egyedül maradok,nem én leszek az egyetlen...

2018. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
de annak érzem viszont nem keseredtem bele ebbe inkább csak elfogadom
2018. dec. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
36 vagyok, reménytelennek találom én is ezt a párkereséses dolgot, mert én meg pont nem az a nyomulós személy vagyok, hanem csendes, introvertált, aki nehezen nyit mások felé, de akit megszeret, azt nagyon tudja szeretni. Úgy látszik, nem ilyenek kellenek erre a világra. (F)
2018. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

De. Én már elfogadtam, csak még a szüleimnek lesz egy szép kör elfogadni, hogy nálam nem lesz unoka.


27/F

2018. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Reménytelennek érezheted a helyzetet, mert valóban az, de ne hagyd, hogy eluralkodjon ez az érzés rajtad, mert akkor az kiül a jellemedre (arcodra), és emiatt még inkább ördögi lavinát indítasz, és igazad lesz!


Mondok egy példát:

Fiatal kis suhanc (16) voltam, és soha nem jöttek be az öreg (ráncos) nők, de a villamoson megláttam, egy kellemes pasztel színű, snassz ruhába bújt, tarkóig érő hajú, ápolt nőt, aki olyan kellemesen mosolygott, hogy szívem szerint végig csókolgattam volna az arcát!

Persze csak pofon járt volna érte, de egyszerűen sugárzott, gyönyörű volt!


Ah most így visszagondolva is szép!


A fontos, hogy találd meg az életedben azt, ami fontos, és csináld!

Ez az öröm kiül majd a jellemedre, és ezt az örömet majd igyekszem észrevenni, mivel már nem vagyok suhanc oda merek menni és jelzem is a villamoson, csókok nélkül. :D


28F

2018. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak ezzel így! Örülj neki h még csak harminc vagy!!!

Az az igazság h meg kell tanulni egyedül is boldognak lenni, nyitottnak lenni, de nem görcsölni rajta.


Bízd rá az Istenre, ha ő akarja akkor ad melléd társat olyat is akiről nem is álmodtál.


Az idősebb egyedülállók és a kövérek is ugyanúgy vágynak szeretetre meg testi dolgokra attól még h csúnyán néznek ki, nehéz ügy.

2018. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

4

pont én is ilyen vagyok. sztem a legtöbbünk akinek ilyen problémája van az mind szorongó, introvertált, zárkózott jellem. Nálam sem a külsővel lenne a baj, hanem a belsővel.

Én nem tudok a férfiak felé nyitni,kimutatni az, hogy tetszik valaki, flörtölni stb. :(

2018. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!