Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 éves vagyok, járok páros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok, járok páros táncra és ott nagyon tetszik egy srác, hogy érjem el azt hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
sokszor nevetgélünk meg elvagyunk együtt ez mit jelent talán neki is tetszek?
2008. nov. 25. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Először is döncsd el hogy szereted-e vagy csak tetszik? Mert ha csak tetszik, akkor még várj!

Szerelmet nem lehet kierőszakolni, a tetszés max a járáshoz elég, ami csupán egy üres kapcsolat! A boldogsághoz szerelem kell!

Te szerelmes vagy?

A tánc sokakat összehozott már, ha sokat vagytok együtt ugyis kiderül érez-e irántad valamit, nem kell sokmindent tenned, maradon meg a jó kapcsolat és ne azon törd a fejed, hogy hogyan jöhettek össze mert az sok mindent tönkretesz!

2008. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.A nevetés egy erény.Ha egy fiú rádnevet az már azt jeéenti hogy szimpatikusnak talál téged.Ha sokat nevetgéltek emg jól elvagytok akkor szeritnem szimpatikusnak talál őis.


Megoldás:beszélj vele olyan témáról hog van e barátnője..stb

vaalhogy tudazsd vele hogy tetszik neked!

2008. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. nov. 25. 17:17
 4/7 anonim válasza:

13 éves vagy?? Hát még előtted az egész élet. Semmi képpen ne mutasd hogy tetszik neked. A fiúk szeretik a kihívást.

Először legyetek haverok. Sok kapcsolat akkor romlik el, ha rögtön,miután megismeritek egymást, járni kezdtek. És nevess!!!!!!!!!!:):)

2008. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból tudom, hogy ha valaki tárastáncra ját ott 2 kategóriába lehet osztani a lányokat: 1 akik már az összes fiúval jártak, vagy az a kategória akik úgy látják, hogy a közösségen belül nincs értelme kapcsolatkokba bonyolódni, mert ha vége lesz akkor úgyis mindig találkoznak, bár van aki ezt félre tudja tenni.( Tisztelet a kivételnek: ismerek olyat is aki csak 1-2 vel járt de a baráti viszony van köztük és olyat is akik összejöttek és azóta is együtt vannak.) döntsd el, hogy melik kategóriába akarsz tartozni, vagy esetleg légy kivétel:D


CSak 1 tipp: a szerelem általában vakságot is szül.. figyeld meg hogy másokkal is úgy elvan e mint veled, másokra is mosolyog-e stb.. láss tisztán, hidd el bejön.. én ezt már egyszer bebuktam, jól elvoltunk, úgytünt alakul valami, csak később tünt fel, hogy másokkal is pont olyan a kapcsolata mint velem. azóta is haverok vagyunk.. sok sikert

2008. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

értem köszönöm:)!


sokat csalódtam a fiúkba ezért is kérdeztem.

mert most szakitottam egy volt barátommal..

2008. nov. 25. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

13 évesen sokat csalódtál??? Miben a Barbie babákban, hogy Ken elhagyta Barbie-t vagy mi??? pff...

Mi lesz veled 20 év múlva? Szerintem túlreagálod ezt a sokat csalódtam dolgot...

2008. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!