Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még udvarias férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még udvarias férfiak?

Figyelt kérdés

Hogyan vennétek le a lábáról egy nőt, ha megtetszik?Vagy mi lenne a szöveg ha odamennél hozzá?

Csak úriemberek válaszát várom:)


2010. aug. 2. 17:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ezek tényleg aranyosak. :)


Csak nehéz ilyen fiút találni ma már...:(

2010. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hát én nem szavakkal nyilvánítom ki az udvariasságot , max olyan módon hogy nem beszélek vele lekezelően , nem mondok róla csúnyákat stb.Nekem egyátalán nem fekszenek az előbb írt mondatok , nem is minden lánynak jön be , sokan zavarba jönnek ami nem biztos hogy jó(főleg társaságban).

Én inkább tettekben mutatom ki az udvariasságot , nyitom-csukom az ajtót neki , segítek vinni neki a nehezebb utazótáskát (ha megyünk valahova) meg ilyesmi.

Csak az a baj , h kevés az ilyen férfira a kereslet :/

2010. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Jaj, utolsó miért lenne kevés a kereslet?Hidd el hogy sok nő erre vágyik. Am. a te elgondolásod is megnyerő. Grat.:)
2010. aug. 2. 17:57
 14/23 anonim ***** válasza:

ilyen téren szinte ugyanolyan vagyok mint a 17:52-s válaszoló...

és igaza van, tényleg nem igazán van erre kereslet

2010. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Akik írták, hogy nincs ilyen ffira kereslet, nincs igazatok!!!


Csak az a baj, hogy nem jó helyen keresgéltek szerintem.


Ezt én is elmondhatnám, hogy az én szemszögemből nézve, nincsen olyan lányra kereslet, aki rendes, értelmes, okos, és el lehet vele viccesen dumálni, stb...na?


Csak az a baj, hogy az ilyen rendes emberek nem nagon találják meg egymást...vagy csak én vagyok ilyen peches??


Am az első vagyok a 2 oldalon, és 18L.

2010. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

17:59-es vagyok

18/L igen, igazad van, én találtam már néhány ilyen lányt, csak már mind foglaltak :S

16/F

2010. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Csak az a baj, hogy az ilyen rendes emberek nem nagyon találják meg egymást"


Hát ebben egyet értek veled.

2010. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én udvarias vagyok. De kétlem hogy bármi dumával elő tudnék-e állni. Abban meg inkább kételkedem, hogy van-e igény udvarias férfiakra.

21F

2010. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

17:31 vagyok,

Én amúgy elég visszahúzódó vagyok, úgyhpgy nem hiszem, hogy ezt élesben be tudnám nyögni egy lánynak, inkább én is tettekben nyilvánítom ki a tiszteletemet. :)

19F

2010. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

16F!


Én is találtam már ilyen srácot, de valami mindig hibádzott...volt, hogy külsőre nem tetszettünk egymásak, vagy csak túl messze voltunk egymástól...:(

18L

2010. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!