Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen milyen szöveggel kellene indítanom egy beszélgetést?

Figyelt kérdés
Ki akarom próbálni a tindert, de fogalmam sincs, hogy milyen szöveggel indítanék el egy beszélgetést. A szia, mizutól valami összetettebbre gondoltam. Személyesen adná magát a szitu, de itt nekem kell elindítani egy normális beszélgetést.
2018. dec. 7. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor mindegy; ha ronda vagy, akkor kár erőltetni.
2018. dec. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elindítani nem tudsz egy beszélgetést de folytatni igen?
2018. dec. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Reagálj az egyik fényképére. Bármit, hogy hol készülhetett, hogyan készülhetett szerinted, összehasonlítod egyik képét a másikkal ("ez sokkal régebbi lehet annál"), ki/mi van még a képen rajta kívül, stb.


Vagy a másik jó még az, hogy "Szia! Hagy találjam ki, te biztos..."

Ilyenkor tippelsz róla valamit, ami vagy igaz lesz, vagy nem. "...biztos még főiskolás vagy." "...biztos a munkád során emberekkel foglalkozol."


És hidd el ilyenekkel máris rávertél a férfiak 95%-ára, akiknél a standard olyan szokott lenni, hogy:

"sex?"

"Szia! Mizu?"

"Szia! "és ír egy regényt magáról""

"Szia! Nem fájt amikor leestél a Mennyországból?"


Nem csak ezen múlik, de nekem a sikerek alapján beválik.

2018. dec. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kinézetemmel (az eddigi tapasztalatok alapján) nincs gond. De én eddig csak személyesen ismerkedtem, ott pedig mindig adja magát a szitu, hogy mikor hogyan nyitok eg, lány felé. Ha tinderen úgy írok rá egy lányra, hogy "Szia, mizu?",akkor egyből az jut eszébe, hogy ez nem túl értelmes ember..
2018. dec. 7. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem lányként az olyan beszélgetésindítások jöttek be, amik valahogy a profilomra reflektáltak. Pl. dicsérd meg az egyik képét, kérdezd meg, hol készült, vagy pl. ha a profilja alapján van benne valami közös, akkor írd valami olyasmit, hogy "látom te is szereted xy dolgot..." (és itt kifejtheted, hogy te is, vagy hogy miért szereted, stb.).
2018. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*bennetek

*írj

(bocsi, mobilról gépeltem)

2018. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem vmi aranyos vagy vicces giffet kell küldeni aztán meg vmi hülyeségről beszélni..a lényeg,h sohase komoly dolgokról..
2019. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!