Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondod meg vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondod meg vagy mit mondassz egy nőnek, ha nem tetszik neked? Egyáltalán őszinte vagy vagy kamuzol?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen közlöm, hogy bocs, nem vagy az esetem, van más, nem akarok kapcsolatot.
2020. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokan kamunak és nem merik megmondani. Azt nem értem miért.
2020. júl. 15. 09:50
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert bármennyire is nehéz elhinni, a legtöbb ember nem szociopata. Még akkor se ha visszautasítanak valakit.
2020. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sztm jobb őszintének lenni. És ha konkrétan rákérdezek, hogy ez a helyzet, akkor megmondani az igazat. Volt ilyen, hogy rákérdeztem... És ment a szöveg, hogy nem arról van szó, hogy nem jössz be külsőre
2020. júl. 15. 09:57
 5/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember nem szeret és/vagy nem mer őszinte lenni. Egyszerűen egy ennyire apró dologból is a saját fényezésüket nézik, hogy ne nézze más bunkónak őket.
2020. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A nō kikezdett veled, vagy kezdeményezett nálad, nem tudod hogyan koptasd le?


Randiztok, vakrandi, vagy mi a szituáció?


Az elég fura, ha úgy közlöd a nōvel, hogy nem tetszik neked, hogy közben te hívtad randira.

2020. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem őszinte lehet az ember úgy is, ha közben nem bántó, nem sérteget, nem beszél lekezelōen.

Én megtudom mondani ezt anélkül is, hogy megbántanám az illetōt.

2020. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, egy srác kezdett velem. Ő írt rám. Randira is elhívott, hogy nagyon tetszem. Majd később közölte, hogy tetszem neki, nem a külsőmmel van baja és lemondta a randit valami olyasmivel, hogy ő inkább alkalmi kapcsolatot keres.
2020. júl. 15. 10:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene megbántani valakit azzal, hogy nem tetszik. Elég azt mondani, hogy úgy látszik, más az ízlésünk, vagy: más az érdeklődési körünk, vagy még gondolkodom a folytatáson.
2020. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen és őszintén. Az a legjobb.
2020. júl. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!