Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Évek óta tetszik egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta tetszik egy csaj viszont csak neten “láttam” egyáltalán nem ismerem. Így megpróbáljak azért ráírni? '

Figyelt kérdés

Az a faramuci helyzet, hogy még évekkel ezelőtt szúrtam ki, hogy hű de jó csaj ezt megjegyzem magamnak. Aztán lett egy kapcsolatom, jó pár évig tartott, egy ideig külföldön is laktam, jöttek mentek a lányok szóval lényeg, hogy Őt egyáltalán nem ismerem viszont tényleg nagyon tetszik és szimpi. Pont olyan akire vágynék.

Láttam, ő is szingli, habár picit zárkózottabb visszafogottabb lány, mert egy két képe van csak fent, alig lehet látni róla valamit. Régebben mindent megosztott azért is csavarodtam rá anno :D Gondolom kinőtt ebből vagy nemtudom, de nagyon szimpi és külsőre is gyönyörű viszont fogalmam nincs hogyan cserkésszem be, nagyon nem vagyok interneten irogatós főleg, hogy lesz*rom a facebookot meg ilyeneket egy több éves képem van kint és semmi más. Jó nyilván ha ráírnék tennék ki újabbat de olyan gáz csak így ráírni nem? Mégis mit írjak? “Szia évek óta figyellek ám csöndben a sarokból és nagyon tetszel, tudom hogy semmi nincs a profilomon de nem kell aggódni! Üdv.: Ted Bundy“


Igazából a külsőmmel nincs úgy bajom, mondjuk 100%ig elégedett sem vagyok, de talán azzal nincs gond a visszajelzések alapján, mikor tindereztem több lány is írt ilyesmit, pl: “szánalmas” mondom tessék? “Szánalmas a kamuprofil, ennek mi értelme van?” Mondtam hogy milyen kamu profil? Aztán írta, hogy ez biztos nem én vagyok a képen, fake vagyok :D Mondom oké...Azért ennyire nem jó képek na mindegy. Meg képen mindenki jobban néz ki azért vagy legalább előnyösen, ez mondjuk egy jó pont a netes ismerkedés mellett, de egyébként nem tudom mit tegyek. Mint említettem már nem ott lakok ahol ő, és különben régebben sem futottam össze vele szóval ez esélytelen a személyes találkozó. Közös ismerős sincs, egy kettőt volt dehát azokat már leépítettem. Láttam hogy neki sincs barátja, meg sokat eszembe jut mostanában, és félek hogy elviszik előlem, az ilyen lányok mindig kapósak. Nem akarnám ezt, szóval lépnem kell.

De nekem ez olyan fura, mivel indítsak nála ami nem creep vagy gáz? Az igazság picit ciki szerintem. Ráírjak? Lett már ilyen ismeretlen ráírásból egyáltalán kapcsolat?


2018. dec. 7. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Lett már ilyen ismeretlen ráírásból egyáltalán kapcsolat?


Ki tudja? De sose tudod meg ha nem írsz rá :D

Mindjárt írják alattam, hogy a facebook nem társkereső, meg satöbbi, de figyi. Már most bánod, hogy eddig nem írtál rá.

Mi rossz lehet belőle? Tulajdonképpen, ha kisül, hogy nem jó fej, ignorál, akkor legalább lekattansz róla. Ha meg tényleg nagyon szimpi akkor akármi kisülhet belőle.

Szerintem ismeretlenül is rá lehet írni bárkire, csak ne tahó módon, és ha elutasítanak el kell fogadni. Mindenre van esély, de sose tudod meg, ha meg se próbálod.

Szerintem írj neki.

2018. dec. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!