Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az incelek azért nőtlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek azért nőtlenek mert nem találnak maguknak olyan nőt aki nekik tetszik vagy mert egyáltalán nem találnak semmilyen nőt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 20:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
66%
Mert nem tudnak, nem is akarnak, fejlődni se akarnak, semmit se akarnak.
2020. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Ugyan genetikában hogy tudsz fejlődni?


Ez a legyél magabiztosabb tanács meg a mesében talán működik. Meg a vígjátékokban, de nem a való világban.

2020. márc. 19. 20:12
 3/48 anonim ***** válasza:
46%

1. Neked nem mindegy?

2. Bölcsek. Látják, a már elkötelezett férfi társaik szenvedését.

2020. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
66%
Általában semmilyen nőt. Az incelek mellett még a nagyon elkeseredett nők is rövid úton menekülőre fogják...
2020. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
40%

Én azért, mert nem találok olyat, aki nekem tetszik. Nőként engem nem megmozgató(eddig), az lenne, de mivel emberként, barátként nagyra tartom, nem mondom azt, hogy na feküdjünk le, mert nem akarom megbántani, ha nem indít be szex után se.


Bár én nem biztos hogy igaz incel vagyok, csak tiszteletbeli, mert voltak barátnőim, és szexkapcsolataim.

2020. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
54%
#5 úgy értem, a nő akiről szó van nem indítja be a fantáziámat. De férfi "incel" vagyok, szóval hölgyeim, jöhet a szokásos lepontozás, jelentés :D
2020. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:

Én semmilyet nem találtam, viszont sok olyan nő van, aki tetszik. De ez nem úgy működik, hogy tetszik, és kiválasztom magamnak, mint egy tárgyat a boltban.


#4 Szerintem nem vagy tisztában a szó jelentésével, mint ahogyan a többi gyűlölködő sem, akik ilyen dolgokat írnak. Miféle dolog bárhogyan minősíteni olyan embereket, akiket nem ismertek, és még csak nem is láttok? Ezen kéne elgondolkodni! Nagy itt a káosz sajnos.

2020. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez nagyon igaz, amit a kettesben írtál.
2020. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
59%

Genetika? Bocsánat de a kocka has a fittség az apoltsag a jó stilus nem genetika...!

Önbizalom mese? Persze mivel megint más a megjátszás, a nagyképűség, meg a magabiztosság mert 1 csomó energiát ölték bele valamibe! Pl sport tanulás munka...

jah hát igen... tod az önbizalom az egy olyan dolog amibe energiát kell fektetni!

Ha not akarsz akkor tenned kell érte mert nem fog felkeresni egy bomba nő egy magadfajta litert aki azert lúzer mert nem tesz semmit sem! Nem pedig azert mert csúnya! Férfinél az nem a legnagyobb probléma, a legnagyobb probléma ez! A magatehetetlenség!!! A ripacskodás és a hiszti!

2020. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a nők meg tökéletesek, őket nem szabad kritizálni, ők viszont lúzereznek minket világba.

Nem azért tanul meg dolgozik valaki, hogy nője legyen. Ezek el is vesznek egy csomó energiát az embertől. Egy nőnek már pusztán azzal is óriási előnye van, hogy egyáltalán annak született. A "kocka has" az meg egy elszólás volt, most kibújt a szög a zsákból. A magabiztosság az meg egy üres frázis, olyan mint a politikában a kereszténységre való hivatkozás. Ez vagy van valakinek, vagy nincsen. Akinek jó a genetikája, és mellé még szerencséje is van, annak jönnek a sikerek, és ettől még magabiztosabb lesz. Akik meg nem ilyenek, sok pedig sajnos bekerülnek egy ördögi körbe.

2020. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!