Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 vagyok és ha 1 fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vagyok és ha 1 fiúval beszélgetek olyankor is vörösödök, mikor nem vagyok zavarban. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ez ellen szerintem semmit:D
2008. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Beszélj olyan fiúval, aki aranyosnak tartja ezt. Van jó pár ilyen!
2008. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de nekem még a melleim is kipirulnak. És a srác akivel most flörtölök mosolyog rajta és azt mondja cuki!:D
2008. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"nekem még a melleim is kipirulnak. És a srác akivel most flörtölök mosolyog rajta és azt mondja cuki!:D"

Mi az, hogy!

És csak élőben lehet igazán élvezni... :-)

Úgyhogy irigylem a fiúdat :-)

2008. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

húú hát ez aranyos:)

csak az a baj hogy mindíg minden fiú felhozza hogy "miért vörösödsz??" és kicsit kellemetlen:)

2008. nov. 25. 21:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Sztem ez cuki. :) Ha meg kérdik mondd azt, hogy kissé zavarba hozott, nem hiszem hogy megharagudna, vagy otthagyna mert vörösödsz. :)
2008. nov. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
en 22 vagyok es en is gyakran vorosodok. Ugyan nincs az, hogy csak fiuknal, en barmikor ha olyan temarol beszelunk, hogy kicsit feszelyez, elkezdek vorosodni. Nm ehiszem, hogy van ra gyogymod, vagy elfogadjak vagy nem.
2008. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tök aranyos ha egy lány pirul :) Én nyáron randizgattam az akkori kiszemeltemmel és akárhányszor rámnézett, vagy beszéltem hozzá, elpirult meg mosolygott :)
2008. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, ez olyan tündérien édes dolog, hogy arra nincs is szó, jó nagy tuskónak kell lenni ahoz, hogy ezt ne értékeljék. Még több ilyen cuki csajt a világnak! :) 23/F
2008. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ehhe :D hát én is így vok vele :D mindig levörösödök amikor hozzám szól 1 olyan fiú aki tetszik...de néha akk is ha nem tetszik a fiú...meg am is mindig vigyorgok a fiúkra :$ és ezért neveztek el Vigyorííínak az évfolyamtársaim :P de am ez ellen sztem se tudsz mit tenni...sztem örülnek a fiúk neki h ha elpirulsz meg mosolyogsz =) évfolyamtársaim szerint cuki vok amikor vigyorgok =) szal semmi baj =) 15/L
2008. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!