Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ottaludjak nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ottaludjak nála? Vagy mondjam meg, hogy nekem ez így egybe sok, és korainak is tartom.

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt sose barátom, pasival se aludtam még soha. A barátnőimmel is, akiket 7 éves korom óta ismerek, csak nagyon ritkán alszok egy ágyba. Általában csak egy szobában szoktunk. Már március óta beszélünk messengeren a fiúval, de csak júniusban találkoztunk, és eddig összesen kétszer. Ez lenne a harmadik.Most meg ő elhívott hozzájuk egy házibuliba. És mivel nem tudok sehogy hazajönni, ott kéne aludnom. Bemutatna egy csomó barátjának, a tesójának meg az anyukájának is. És úgy tervezi, hogy egy ágyban alszunk. Ha ez így lesz, akkor pedig tuti lesz valami,ha nem is szex, mert a múltkor nálunk is az ágyon kötöttünk ki az ő jóvoltából.Na őszintén szólva ez így nekem egyszerre nagyon sok. Már 21 vagyok, szóval így lehet hogy ez elég gáz, de akkor is így van.

2020. júl. 22. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell neked pasi, gyerek vagy még.
2020. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Ez az egész elég értelmetlen nekem.

- Hogy jön ide az hogy mi van a gyerekkori barátnőiddel?

- Miért lenne kötelező pont a pasi ágyában aludni?

- Most akkor akarsz tőle valamit vagy sem?

- Ha sok, akkor miért nem mondasz nemet?

Fura az egész sztori, kicsit gyerekesnek tűnsz.

2020. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Neked kell eldönteni, ha nem mész, sorold fel az okaidat, ha értelmes, megérti és nem fog nyomulni, ha nem értelmes és tovább nyomul, szakítsd meg a kapcsolatot vele.

Ha pedig elmész, akkor ha valamit nem akarsz, akkor mond ki, hogy nem. Ha értelmes, akkor meg fogja érteni, ha nem érti meg és nyomul, rúgd tökön és menj el/máshová. Hívd fel a szüleidet, testvéredet, nagybátyádat, akárkidet, aki érted tud jönni.


22L

2020. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Lehet nem a megfelelő sráccal ismerkedsz. Ez nagyon arra megy ki, hogy házibuliban meg akar fektetni. Neked egy romantikus, türelmes srác kellene, és meghitt szituáció szerintem. 30F
2020. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nagyon gyors ez a tempó. A második találkozón pettingelni is már túlzás nekem. Neked kell tudni, hogy mit akarsz. Ha bejön a srác , akkor használd ki a helyzetet. Legrosszabb esetben nyersz tapasztalatot.


35F

2020. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%

5.-nek.


Te nem vagy FÉRFI!

2020. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 Pedig ilyen lenne egy normális férfi.
2020. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves második!

A barátnők csak úgy jönnek ide, hogy még azokkal se nagyon alszok együtt, akikbe teljesen megbízok, és ismerem őket gyerekkorom óta. Az ágyában meg azért lenne muszáj aludnom, mert a házibuliból lesznek még mások is aki nem tudnak hazamenni, kell a hely nekik is. A saját ágyából meg nem akarom kitúrni a földre.

2020. júl. 22. 16:12
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik!


Éppen ez az. Ha bármi van, senki sem tudna értem jönni. Ha tudnám, hazahozatnám magam a buli végén. Apám külföldön van, anya meg vezetni sem tud. Tesóm meg nincs. Az egyik barátnőm szombaton szintén randizik, a másik meg ahogy ismerem, addigra már úgy is fogyasztani fog alkoholt.

2020. júl. 22. 16:19
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
ha két- három tali pozitiv volt akkor szerintem nincs akadálya, én a 3. ,,randin" feküdtem le a barátommal, azóta is együtt vagyunk 4. éve, szóval nem gáz, de neked is tudnod kell mit akarsz, pl én se mentem volna bele a dologba ha tudom h nem akarok tőle komolyabban kapcsolatot
2020. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!