Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Mit reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mit reagálnátok arra, ha egy férfi felkérne titeket némi beszélgetés után az utcán, hogy legyetek a lábfotó modellje?

Figyelt kérdés
Szép lábfejekkel vagytok felszerelve és ő szeretné ezt Instagramon anonim közzétenni. Kort!
2020. júl. 24. 11:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

Ezt már egyszer kiírtad.

Nem, kösz. És elsétálnék.

2020. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
A 99.99%-uk faképnél hagyna/leküldne a pléhbe mert egyből levágná, hogy egy sima lábfetisiszta vagy aki "lábprostit" keres magának. A maradék 0,01% mondaná hogy oké s mondaná is az árat, meg hozzátenné hogy gyorsfracnia is van x ezerért.
2020. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
31%

Erre 100-ból 99 nemet mondana.


Tudod miért?


Mert igénytelenek. Haverom profi fotósként keresett modellkedő lányok között lábmodellt. Alig talált, mert mindnek volt baja. Bőrkeményedés, körömgomba, visszér, repedt sarok, deformált lábujjak, csontkinövés,... És pedig ezek ebből éltek.

Akkor gondolhatod milyen igénytelenek az átlag csajok.


Ja, és hidd el, 50-ért sokan belemennek.

2020. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
Igénytelenek? Van amiért/ellen lehet tenni,van ami adottság. Az eleve jó láb adottság. A körömgomba,repedezett sarok,bőrkeményedés kezelhető,ápolható. Tegnap fél órát utaztam egy villamosvonalon. Le/fel szálltak az utasok. Pont azt állapítottam meg,h a nők nagyrészének ápolt a lába. Nyár van,ilyenkor fokozottan odafigyel erre aki vmit is ad magára,de úgy egyébként is.
2020. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%

Az nem igénytelenség, ha nem szeretném, hogy random emberek az én lábaimat nézve élvezzék nyákosra a képet vagy az adott eszközt, amin a kép van. Számomra a lábam ilyen szempontból intim dolog. Nem engedek eleve senkit hozzáérni és nem engedem senkinek bámulni. Aki mégis megteszi, azt lerúgom róla.


Aktfotózásban sem azért lennék, mert van mit szégyellnem. Ez elvi kérdés.

2020. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
31%

Csak azt nem értem, hogy:


A.: A legtöbb lány nem modell akar lenni?

B.: Mi a baj a lábfotózással? Nem látni az arcod.

C.: Jobb egy nyári melón szívni, 100-150-ért, egész hónapban, mikor mások buliznak, strandolnak, nyaralnak,...? Miközben az a pénz meglenne 1-2 óra fotózással, és tényleg senki nem tudná, hogy a te lábad van a képen. Pl.: [link]

2020. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, engem pl zavarna, hogy idegen faszik a lábaim képeire verik:D
2020. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
31%

Sokan írjátok, hogy zavaró a tudat, hogy a képeitekre verik...akkor egyetlen kép sincs rólatok a neten? Strandos, sportolós, jelmezes,...?


[link]

Erre is ki lehet csapni.

2020. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer már ki tette a kérdező ezt a kérdést. Egy kező fotósról van szó, akinek lábfétise van. Egyáltalán nem is fizetne érte.

Úgyhogy, egy vad idegennek, aki hirtelen megállít nem biztos, hogy ledobnám a cipőm.

2020. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#19: mert olyan büdös a talpad?
2020. júl. 24. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!