Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a divatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a divatos "anyagi támogatással" kapcsolatokról? Rengeteg nő, csaj van, aki összeköti így a kellemest a hasznossal. Keres magának egy pasit, azzal alkalmanként vagy átalányban megegyezik, nem köti le magát, mégis elégedett és jól él.

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig a végét szeretem látni az ilyeneknél, és az megmondom elég siralmas semmi pénzért nem vállalná be.
2020. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Kellemest? Általában azok a fszik fizetnek ilyenért, akik alkalmatlanok kapcsolatra, meg úgy általában intim együttlére is. Töketlen, beteg vagy öreg perverz bácsik. Nem normális az a nő se, aki ilyen mélyre süllyed.
2020. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

"aki összeköti így a kellemest a hasznossal"


Aki ezt írja, az szerintem nem normális. Szerinted a kényszer szexben, ahol a "támogatott fél" igényei egyáltalán nem számítanak, abban ugyan mi a kellemes?

2020. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Leszarom. Akármilyen jó nő az ilyen, kapcsolatra, családalapításra totál alkalmatlan a szememben. Sőt jó nőben is van az a kategória, hogy már azért nem jönnék össze vele, mert túl vonzó nőnek tartom magamhoz képest + amúgy is túl sokan hajtanak rá, mert jó nő. Felesleges fejfájás. Jó dolog a szépség, de nem kell túl szépnek lennie, mert azzal már több a baj, mint az öröm. Azok a pasik rontják el nagyon, akik túlságosan csak a szépségre mennek és mindent annak rendelnek alá. Egy cuki, aranyos, helyes csajt sokkal könnyebb megtartani, mint egy gyönyörűt.
2020. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
#4: szerinted mégis ki a fenét érdekel, hogy te milyen nőt keresel? És a kérdéshez meg végképp semmi köze annak, amit írtál.
2020. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
Itt a tökéletes pont: Akármilyen jó nő az ilyen, kapcsolatra, családalapításra totál alkalmatlan.
2020. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel nem értek egyet. A férfi alkalmatlan.
2020. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én miért nem ismerek rengeteg nőt, csajt, aki kurvul? Tán jobb társaságba kéne járnod, pubi.
2020. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Divatos kifejezés arra, hogy örömlány, és akkor még szépen fejeztem ki magam. Azoknak a nőknek erős gyomorra, és acélozott lélekre lenne szükségük, hosszú távon ki szokott derülni, hogy nincs meg hozzá, csak a gyomor. Egész életükre megnyomorodnak lelkileg.
2020. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Természetesen nem családalapítás, meg anyaságra való alkalmasság miatt tettem fel a kérdést. Csak azért, mert egyre több ilyen leányzó jön szembe a neten. Egyáltalán nem iga, hogy öreg bácsik keresik az ilyen csajokat, meg alkalmatlan férfiak! Nem! Például olyan férfiak, akik bármi okból más nőt is akarnak a feleségükön kívül. Ezer oka lehet, alakváltozás, természet megváltozása, ráunás, stb. Sok férfi nem akar olyan kurvához menni, akit a fél város megdug, olyat keres, akit csak ő dug.
2020. júl. 25. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!