Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az alábbi férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi férfi kommunikációs stílusáról?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete beszélgetek egy 33 éves férfival. Közös ismerősön keresztül ismertük meg egymást egy rendezvényen.

Azóta egyszer találkoztunk kettesben, ami tök jól sikerült.

Viszont a netes kommunikációja... kb harapófogóval kell bármi beszélgetést kihúzni belőle. Majd van hogy fél napig se híre se hamva. A találkozó után lelkesen írt, amikor hazaértünk, azt megint semmi.

Kivéve, amikor elkezdi ecsetelni, hogy mennyire jól nézek ki és, hogy mennyire be van indulva rám. Akkor bezzeg kilométeres monológok.

Élőben meg normálisan viselkedett, nem mint valami perverz, tolakodó állat. Kb mintha több személyisége lenne.

Nem viselkedtem elutasítóan, jeleztem szóbam is, hogy nyitott vagyok újabb találkozóra. De ez, hogy másról nem bír beszélni, mint a szexről, holott élőben meg lehetett mindenről normálisan, totál gáznak találom.

Szerintem felejtős az egész, de kíváncsi lennék a külsős véleményekre.

28N


2020. júl. 25. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Felejtős, ismerem ezt a típust. A neten csak a szexről tud beszélni, várja a választ amitől megkeményedik és jó úgy indítani a recsit. Élőben persze nincs mersze előtolakodni ilyen dumával, mert tudja ő is, hogy gáz. Szexet akar semmi mást, és rajtad kívül még írogat másnak is.
2020. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Én is ismerem, nem kinlódok az ilyenekkel egy percet sem
2020. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%

Lehet az öccsével pötyögtél ( elég igénytelen szokás beszédnek nevezni ), amíg a lovagod zuhizott:DDDDD


Talán szóban tisztázd vele vagy az már félelmetes dolog bizonyára, mert egyenes út...

2020. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti, hogy elköszönnék a helyedben tőle. Egyértelmű mit is akar valójában tőled. Ha neked kell kelljen, nekem nem kéne.
2020. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Felejtos.
2020. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3-as,el is köszönötem tőle kb 1 órája, leírtam neki, hogy ez 33 évesen igen primitív és az én időm ne húzza ezzel :D

Még neki állt feljebb, hogy dededede ezért nem pötyög, mert félreérthető... de végülis jogos :DDDDDD

Mondom: ember, 1,5 napig rám se bagózol, abban mit lehet félreérteni? :DDDDD

2020. júl. 25. 22:37
 7/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
20%

Khm, tehát írásban bókol neked, vonzónak tart, utalgat rá, hogy nem vagy számára szexuális értelemben közömbös, verbálisan meg tök jól elkommunikálgat veled akármiről, mintha egy hétköznapi, normális emberrel beszélnél. Igen, ez a nők szemében túlságosan is rendellenes. Nagyobb bűnnek számít náluk, mintha már együtt lennének és rommá csalná, hiszen utóbbi még simán megbocsátható. Alapból kukába való kombinációnak tartják ezt így.

Egyébként feltételezem, hogy te inkább azt tartod jobban gáznak, hogy vevő a normális kommunikációra is. De ha ennyire izgat a dolog, miért nem kérdezel rá?

2020. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

6


Ezt jó zavarosan leírtad, hogy inkább összeilletek, mint nem:D


Amúgy, neked derogál rátelefonálni a másikra, ha nem tudsz róla semmit vagy ez valami "hercegnő" szabály, hogy majd a herceg jelentkezik:))

2020. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Amúgy meg semmit nem jelent, hogy másfél napig nem írt rád. A héten olyan szinten le voltam terhelve munkában, hogy még a barátaimra se írtam rá, mert olyan szinten kikészültem fizikailag és lelkileg. Ha neked másfél nap kiesés problémát okoz, akkor keress egy olyan tagot, aki 10 másodpercenként zaklat minden szarral.
2020. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

7-es, a következőket kaptam random, idézek:


"Hű már megint áll a farkam rád, hihetetlen, mennyire kívánlak"

"Elviszlek szaunázni, de akkor meg kell fogd, mert érezned kell, mennyire rád vagyok gerjedve"


Más írásban semmi, van, hogy 1 napig se.

1x meg találkozol valakivel élőban ott értelmes topicokról esik szó, amiről az ember lánya azt hinné, hogy ez azt jelenti, hogy mint ember, kellő tiszteletet kap és érdekli is mint embert.



Szerinted ez kicsit nem ellentmondásos??

2020. júl. 25. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!