Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A moredates.com átverés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A moredates.com átverés?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Első ránézésre egy szimpla külföldi klónoldal. Valószínűleg mint az összes többinél mindenért fizetni kell.


Lehet nem átverés, de egy társkereső igazi értéke nem a funkciók, hanem hogy hányan használják. Több ember = nagyobb esély összeakadni olyannal akivel kölcsönös a szimpátia. Ebből a szempontból a Tinder, Badoo bőven elég, ott vannak a legtöbben. Felesleges az X. oldalra is beregelni (főleg, hogy 60-70%-ban ugyanazok fogják használni).

2020. júl. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a randivonal nem jó?
2020. júl. 27. 10:32
 3/9 anonim válasza:
ÁTVERÉS! Fizetni kell, ha "csevegni" akarsz! A profilodat meg nem törlik, hiába kéred ...
2020. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Beregiztem, megy az ismerkedés végre nem érzem annyira magányosnak magam egy próbát megér:)
2021. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Regisztráltam a Moredatesra, szabályosan letámadtak a nők, pedig képet sem raktam fel. Valakinek volt már innen kapcsolata? Nekem úgy tűnik, mintha botok ismerkednének.:)
2021. okt. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Persze, hogy átverés, botokkal.

[link]

2021. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ULászlóAttila válasza:
Nincs élő személy, csak automatával (botokkal) beszélsz és zabálja a pénzed. Kerüld el!
2021. nov. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jarábik Róbert válasza:
Én is kipróbáltam, és tényleg botokkal beszél az ember. Időnként eléggé értelmetlen választ adnak. Továbbá senki se ad legalább e-mail címet sem, hogy levelezzél vele és este 10 után mindenki nimfó mániás lesz hirtelen. Jobb elkerűlni!
2022. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Átverés. Lehet pörgetni a Lucky wheelel, nekem sikerül annyi zsetont összeszednem, hogy tudtam próbálgatni. Több okból is kamunak tűnik:


1.Nem akarnak más oldalra menni csak ezt használni. Ki a fene az aki szívesen marad egy ilyen fizetős és drága oldalon?

2.Ha online vagy egyfolytában lájkolnak a nők és írnak, nincs profilképem amúgy, szóval unalmas a profilom, az egész indokolatlan.

3.Direkt olyanokat írok nekik, ami konkrétan taszító. Pl.: olyan fétisekkel keresek partnert amit max egy szűk kört érdekel, de egyszerűen az összes igent mond és senki nem fújol. xDD


Biztos írhatnék még róla, de nem érdemes jobban elemezni. Kamu, de egy próbát megér, ha nagyon unatkozol, és mit tudom én nem sajnálod erre az értelmetlenségre az idődet. xD De ne vegyél zsetont.

2023. okt. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!