Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnál arról a nőről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál arról a nőről, aki első randin szexel veletek? Vannak ilyen nők egyáltalán? Milyenek ezek a nők általában ?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Vannak. Pont olyanok, mint a többi, van köztük normális is. Az egyik ilyen csajjal voltak utána a legjobb beszélgetéseink is és pontozzatok le, de teljesen értelmes és normális volt és végtelenül korrekt embernek ismertem meg. Az ember amúgy meg akkor és azzal szexeljen, amikor jólesik (amíg szingli legalábbis), a többi túl van misztifikálva.
2020. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Felejteni akarnak.
2020. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Hát.. nem normálisak biztos.
2020. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer volt ilyenre példa, annyira tetszett a srác, ráadásul régóta nem szexeltem, úgy voltam vele, hogy miért ne? Nem bántam meg.
2020. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Rossz helyen kérdezed. Itt a gyk-n mindenki az első randin széttette, és mégis 10-20 éve boldog házasságban élnek már azóta.
2020. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!