Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin érdemes egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin érdemes egy nőnek elmondani, hogy még egyáltalán nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Már 25 éves elmúltam és nem volt semmilyen párkapcsolatom se. Voltak esélyeim, mert több lánynak tetszettem, de ők nekem nem voltak szimpatikusak és ezért inkább nem mentem bele, több olyan eset volt mikor nekem tetszett valaki, de vagy volt barátja vagy neki nem voltam szimpatikus és olyan, hogy nekem nem tetszett, de neki tetszettem volna.

Megmondom őszintén, ha találok egy olyan nőt aki számomra vonzó lesz elszeretném mondani, mert szeretem a nyílt őszinte beszélgetéseket és nem szeretek csak a pozitív tulajdonságaimról mesélni, mivel senkinek sem fenékig tejfel az élete.

Azt a megközelítést se szeretem amikor ezen az oldalon arról beszélgetnek, hogy aki tapasztalatlan annak kb. tinédzser szintről kell elkezdenie mindent és nagy lemaradásban van, eleget szocializáltam ahhoz, hogy tudjam mit mikor kell mondani, hogy kell viselkedni vele és hogy kell örömet okozni csak még nem találtam meg a számomra megfelelő nőt aki tényleg kellett volna.

Sajnos vannak előítéletes emberkék akik miatt nem mer az ember őszinte lenni, holott csak meg kell ismerni rendesen valakit aztán lehet ítéleteket gyártani.


2016. jan. 12. 14:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Ne, a nőket ez elijeszti.
2016. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%
Mondd azt, hogy futó kalandjaid voltak, nem kerestél csak szexkapcsit. láwcsipuszcsi^^:*
2016. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Miért ijeszti el? Nem vagyok skizofrém, örült, terrorista csak nem találtam még olyan lányt aki nekem tényleg tetszene. Elég szar érzés, de legyek együtt olyannal aki fele annyira vonz, nézzek közbe más nőket és érezzem szarul magam? Hazugság lenne az egész
2016. jan. 12. 14:34
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani , ha rákérdez mond azt hogy volt 2-3 komolyabb de ennyi.
2016. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem el lehet mondani csak ne ezzel nyiss az első randin :D Engem nem zavarna ha tudom hogy nincs komolyabb pszichológiai gubanc a háttérben. És még nem is vagy annyira "öreg". Amúgy szexuális kapcsolatod se volt még? Vagy csak párkapcsolat nem jött össze?

20/l

2016. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nyilván nem érdemes ezzel kezdeni. A randi egy üzlet, ahol magadat akarod eladni. Az erősségeidet hangsúlyozd.
2016. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem volt szexuális se, mert nem volt olyan lány akivel le is akartam volna feküdni, pedig ha lenne lehetőség élnék vele.

Nagyon nem tetszik ez az üzleti hozzáallás!

2016. jan. 12. 15:03
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem tetszik? Miért talán azért jöjjön össze veled, hogy legyen kibe raknod jótékonysági alapon? Te is ugyanúgy üzletként tekintesz rá csak nem tetszik, hogy ez kétoldalú dolog.
2016. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nehogy olyat mondjál, hogy csak futó kalandok voltak, és csak szexet kerestél. Úgy hagynálak ott, mint Szent Pál az oláhokat, de szerintem más nő is ezt tenné.

Meg mi értelme, ha ezzel eldicsekedsz, és az ágyban derül ki, hogy asse tudod, mi a különbség a csikló meg a csukló között, mert ez egy szűztől még nagyjából oké, mert hiszen nem látott még meztelen nőt élőben, de akinek már voltak kalandjai és nem tud ilyen dolgokat, arról én azt gondolom, hogy egy érzéketlen kan, és kidobom, mint macskát sz.arni.

Egyébként eleinte valóban nem érdemes "felfedni a kártyákat", ha kérdezősködik, akkor mondd azt, hogy alkalom adtál beszélsz erről is. És a többedik randin, vagy ha már úgy alakul, hogy közelebb kerültök, elmondod neki. Való igaz, hogy a tapasztalatlanság nem előny, 25 évesen ez már mindenféle kérdést felvet, de ha egyébként meg normális ember vagy, nem hinném, hogy ez szakítóok lenne. Csak legyél hajlandó tanulni, kérdezgesd a lánytól, hogy hogyan lehetnél jó, és jó lesz az. :)

2016. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Önmagam miatt jöjjön össze, ne azért, mert nem volt jobb én is így keresek! Nőkben is sokkal jobban értékelem azokat, akik nyíltan merik önmagukat adni. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy egésznap csak sajnáltassuk magunkat, sírjunk egymás vállán hanem merje magát adni, mert mint írtam senkinek sincs tökéletes élete és ne féljen magát adni.
2016. jan. 12. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!