Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek milyen elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen elvárásaitok vannak egy pasival szemben? Mennyire hátrány ha egy pasinak nincs jogsija?

Figyelt kérdés
25+ osok válaszára vagyok inkább kíváncsi.
2020. júl. 30. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Na már megint...


Ez NEM a jogsiról szól töki! Hanem a lóvédról, hogy van-e lóvéd kocsira.


Mit érsz a csajoknál a jogsiddal, ha a kocsid egy 17 éves Opel fostalicska?

2020. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Mivel van autóm szeretném ha ő is vezetne, jobban örülnék ha lenne jogosítványa.
2020. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
En is így vagyok vele,nem.szeretem ha nincs jogsija.
2020. júl. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Jogsi és persze autó nélkül nagyon beszűkül a világ szerintem. Nincs olyan, hogy gondoltok egyet és elugratok fürdeni, hanem mindent vonathoz, buszhoz kell szervezni, az utazással meg órák mennek el. Még egy sima randi sem tarthat akármeddig, ha nem akarod lekésni a buszt.
2020. júl. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ, hány éves, hol lakik. Szerintem 30 felett azért már nem nagyon van kifogás ellene, és jól jön a jogsi akkor is, ha nem napi szinten vezet az ember. Nekem (24l) is van egy kis olcsó kocsim, néha nagyon jól jön. Ha az illető a belvárosban lakik, akkor megértem, hogy nem szeretne, de ha kiesőbb helyen, akkor kényelmetlen az élet jogsi nélkül.
2020. júl. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én amúgy lány vagyok.

Találkozgattam egy sráccal akinek nincs jogsija.

Engem kicsit zavar. Nekem van de furcsa, hogy én mentem mindig érte. Stb.

Ő 29, én 28.

2020. júl. 31. 06:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez pillanatnyilag lehet furcsa.Viszont,ha jó vele,akkor nem fognám fel akkora tragediaként.Istenem,majd lerakja!Egy jogosítványhoz nem kell dr-disszertació ,meg 8év.

Meghozza az idő,hogy szükségetek van e rá,vagy nem.És majd úgy alakul.Elmegy,és megszerzi.

Nyilván megvolt nélküle,nem kellett neki.

2020. júl. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Nekem van jogsim, bár ezt nem szeretem inkább elmondani senkinek.

Azt nem akarnám hogy nekem kelljen furikáznom őt, meg rajtam keresse az autózgatást.

Ha neki megfelel a tömegközlekedés, bringa akkor egyáltalán nem zavar, milliószor szívesebben utazok így mint kocsival.

26n

2020. júl. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#9 vagyok

Nem igazán értem a privátban nekem címzett kérdést. :)

Írtam, hogy nem "vállalom" hogy van jogsim és azt is írtam hogy szívesebben tömegközlekedek, bringázok mint hogy autózzak. Ezek alapján azt hittem elég egyértelmű, hogy eszem ágában sincs egy saját autóra pénzt, időt, energiát fordítani. :D (Saját autó konkrétan akkor se kéne, ha ingyen kapnám...)

2020. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Alap a nőknél, hogy a férfinak legyen kocsija. Persze ne is akármilyen legyen. Golddiggerek. Már 16 éves picsák is elvárják.
2020. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!