Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők és férfiak! Nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak! Nektek mi a végzettségetek/kialakuló félben lévő végzettségetek és minek örülnétek a leendő/mostani párotok esetében?

Figyelt kérdés
Mondjuk pl 28 éves nő vagyok adott végzettséggel, ami lehet okj vagy diploma természetesen, a párom/férjem pedig azzal a végzettséggel rendelkezik, hogy. Ha nincs valakinek kapcsolata, akkor minek örülne. Akit hidegen hagy, természetesen az is egy opció. Tehát valami olyanra gondolok amit írtam, persze konkrétan. Ki hány éves, mi a végzettsége, kit keres/kije van. Persze a neme ami még fontos. Kikkel ismerkednétek szívesebben, vagy ha úgy tetszik randiznátok.

2020. júl. 31. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Én egy 22 éves nő vagyok, büfészakos diplomám lesz és egy jóképű, 30 éves IT szakembert szeretnék párnak. :)
2020. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy? A lényeg, hogy ne utálattal és hányingerrel keljen minden reggel, mert be kell mennie dolgozni.. és persze többet keressen. mint ami csak egy életen át tartó vegetálásra elég. Felőlem akár vonatkerék pumpáló is lehet.
2020. júl. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Én: 26/N diplomás

Párom: 27/F szakmunkás


Egyébként ilyen éren nem nagyon voltak konkrét elvárásaim, ne gyűlölje a munkáját, legyen fix munkahelye, ne nekem kelljen eltartani.

Engem inkább az érdekelt, hogy H-P és 8-16 legyen a munkarendje nagyjából, hogy tudjunk normálisan időt együtt tölteni.

2020. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23/N vagyok, orvostanhallgató, hasonló szakos hallgatót vagy orvost/eü. dolgozót szeretnék párnak (de igazából ez sokadlagos szempont).
2020. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Második szerintem nem. De megértem ha valakinek mindegy. Én örülnék ha az a lány akivel megismerkedek, olyan szakra járna, amit én is szeretek (nem csak az enyém). Persze nekem se ez a legfőbb de nem mindegy. Jöhetnek még a válaszok természetesen.
2020. júl. 31. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Diplomás egészségügyis nő vagyok, nem műszaki diplomás férfit szeretnék párnak.
2020. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

44 éves nő vagyok, érettségivel és egy szakmával, de készülök egy teljesen más területről egy másikat szerezni.

Férjemnek is érettségije van és szakmája. Viszont kettőnk érdeklődése teljesen eltérő.

Nekem az a lényeg mindössze férjem munkájával kapcsolatban, hogy a munkaideje, beosztása hagyjon elég időt a magánéletére is. Tehát, hogy ne kerülgessük egymást a munkaidőnk miatt, legyen elég együtt tölthető időnk.

2020. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Anno elég szépen elrontottam az életem. Összejöttem egy sráccal,aki miatt félben hagytam az érettségit. Persze szakmám már volt,csak az érettségi hiányzott. Azóta van más kapcsolatom. Nekem még mindig csak az a szakma van,ő egyetemet járt. Nem ítélt el érte. Viszont szeptembertől újra beiratkoztam távúton érettségire (munka miatt),mert elég sok minden ellezdett érdekelni és szeretnek főiskolára menni! (Persze azt is távúton). Ezt csak azért írtam le,hogy mennyire naiv voltam egy pasi végett,mert rég lehetne főiskolám.
2020. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor sok sikert neked utolsó! Remélem összejön. Az EÜ nő elmondja, hogy miért nem műszakis pasit akar?
2020. aug. 1. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

#6 vagyok. Azért, mert tapasztalatom szerint nagyképűek, csak magukról, a szakmájukról és a pénzükről tudnak beszélni.

Egyébként nem válogatok diploma alapján, számomra egy bölcsésszel is lehet olyan jó, mint egy közgazdásszal, vagy egy biológussal. Viszont ez a p*csméregetés, amit a műszakisok csinálnak, hogy ki az informatikusabb, vagy a mérnökebb, ez nekem sok. :D

2020. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!