Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan nők, akik sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik sosem mondják el magukról az igazat a (leendő) párjuknak, mert ők maguk is szégyellik?

Figyelt kérdés
Értem itt ezalatt a múltjukat. Mennyi pasival volt VALÓJÁBAN, hány egyéjszakás, gruppen, szerető státusz, stb... Hogy pontosan tudják magukról, hogy annyira gáz, hogy ha elmesélnék, dobná a pasija, de minimum elszörnyedne? Vagy félnek hogy elhagyná emiatt, vagy össze se jönne vele, így inkább hazudnak. Ilyenkor nem érzik úgy, hogy becsapják a másikat? És itt nem kell azzal jönni, hogy a másiknak semmi köze a múltjához, dehogynem, hiszen pont abból lehet sok mindent leszűrni, a múltja is ő, és joga van tudnia a másiknak, milyen emberrel is ismerkedik. Szerintem nagyon sok ilyen nő van, aki inkább hazudik, vagy jobb színben tünteti fel magát, mert ő maga is érzi, hogy egy szégyen.
2020. júl. 15. 14:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%

*VALÓJÁBAN,


Hagyd már abba a szókiemeléseidet, mert mindig buktatod magad-és azonnal ki lehet szúrni, hogy te vagy:D

2020. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
1. Szóval szerinted csak egy ember emelhet ki egy szót a szövegben nagybetűvel? Ezt most buktad!
2020. júl. 15. 14:31
 3/40 anonim ***** válasza:
80%

1+ *Szerintem nagyon sok ilyen nő van, aki inkább hazudik, vagy jobb színben tünteti fel magát, mert ő maga is érzi, hogy egy szégyen.


Tudod mi a valódi szégyen? az, hogy egy értelmesnek tűnő embernek nincs annyi intelligenciája, és neveltetése,jóérzése hogy tudja, hogy más ember múltjához semmi az ég egy adta világon köze nincs.Abszolút a neveletlenség és a primitívség ez amit itt előadsz.Még véleménye sem lehet, mert nem ő éli az életét.


Egyébként, hogy a kérdésedre is legyen válasz:


Értelmes ember, nehéz múltját még ismerkedés első pár fázisában teríti, pont az ilyen primitív női lénynek nem nevezhetők miatt.

2020. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
86%

*Szerintem nagyon sok ilyen nő van, aki inkább hazudik, vagy jobb színben tünteti fel magát, mert ő maga is érzi, hogy egy szégyen.


Nem jó ha magadból indulsz ki, mert mint látható öngól a jutalmad:DD

2020. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
75%

Az csak a te véleményed, hogy szerinted közöd van a múltjához, vagy jogod van emiatt ítélkezni. Pláne ha pasiként te is hasonló múlttal rendelkedezel, de szerinted csak a nőt szabad elítélni érte.


Elég nevetséges, hogy a kérdésben úgy állítod be, mintha csak a nőknek lenne ilyen múltjuk, s a pasik mintha nem kefélnének "fűvel-fával", szerinted csak a nőnek kéne szégyenkeznie érte...na ne viccelj.

2020. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, tudod, én nem voltam sok pasival, de attól még elszörnyedek az ilyen kreténeken, amilyen te vagy.

A pasik is sokat kalandoznak, mégsem ítélem el őket ezért, te milyen jogon ítélkezel...

Ha találnál is rendes nőt, lehet, hogy neki sem lenne kedve összejönni veled, mert ilyen sötét vagy...

2020. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
83%

Én nem voltam sok pasival, sőt, tini éveimben visszahúzódó, semmilyen voltam.


Azóta sokkal magabiztosabb, asszertívebb, értelmesebb, kitartóbb lettem! Ezért nem gondolom, hogy a múltbéli énje alapján kellene megítélni valakit. Ha a szürke kisegért felválthatja egy színes személyiség, aki ki mer állni magáért, akkor a könnyűvérűt is felválhatja egy felelősségteljes, hűséges.

2020. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Látom igaza van azoknak, akik azt mondják, hogy ebbe a kategóriába 90 %-ban megkeseredett nők írnak leginkább, ez meglátszik a válaszokból is. Egyből a támadás, meg a felháborodás, pedig tudják, hogy igazam van.

Akkor ugyan miből ismerné meg az embert ha nem a múltjából? Abból amit ott randin 10 perc alatt előad (összehazudik) magáról, hogy jó színben tűnjön fel, meg megjétssza a kis szendét? Igenis joga van tudni a férfiaknak a múltját a nőknek, hadd döntsék már el, hogy úgy is akarják-e a kapcsolatot! Van aki nem akar olyan nővel házasodni, akin végigment egy fél falu, vagy negrókkal is volt, ezt tiszteletben kell tartani. Pont ettől fél sok nő, hogy kiderül a múltjuk, és akkor a kutyának sem kellenének, ez az igazság! Ezért jönnek ezzel a "semmi köze a múltamhoz" közhelyes dumával, mert be vannak fos.va, és tudják, hogy van miért!

2020. júl. 15. 14:54
 9/40 anonim ***** válasza:
78%
Én soha senkitől nem kértem számokat és tőlem sem. Nem a dedóban vagyunk. Nőjj fel!
2020. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

5. Férfiként nőkről tettem fel a kérdést, tedd fel ezt pepitában, ha annyira érdekel a másik ne. Nem azt mondtam, hogy a férfiakat nem kell elítélni, sem azt hogy el kell ítélni, hanem hogy a leendő partner döntse el, hogy akar-e így is kapcsolatot! Ha nekiúgy jó, akkor jó!

És hogy nem szégyellik a nők?? Hahaha, érdekes az iylen kérdésre mindig ugranak, ha nem éreznék gáznak, simán elmondanák, és nem szépítenének rajta, de a lelkük mélyén maguk is tudják, hogy egy szégyenek.

2020. júl. 15. 15:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!