Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyen önbizalma egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen önbizalma egy srácnak ha folyamatosan visszautasítják a nők?

Figyelt kérdés

Több száz nő utasított vissza már.

F/29


2020. aug. 1. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Én meg csak szexre kellek, oszt annyi! Nekem hogy legyen?
2020. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Írnám, hogy az élet más területén elért sikerekből meríts önbizalmat, de minden téren egy csődtömeg vagy, így sehogy.
2020. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
önbizalom magunkból fakad és nem a nők meg más emberek véleményéből.
2020. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Önbizalom? A piálásról kéne leállni, meg keresni pénzt.
2020. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Nőkből akarsz önbizalmat nyerni? Vagy minek neked nő?
2020. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

S mi van akkor ha nem vagyok sikeres? Mi van akkor? Én talán nem egy emberi lény vagyok? Én nem érdemlek meg egy falat szeretetet sem?


Igen, szegény vagyok.


De nekem is folyik vér az ereimben, én is érzek.


Miért ne tehetnék boldoggá egy lányt? MIÉRT MIÉRT MIÉRTNEM

2020. aug. 1. 15:03
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Erre születni kell. Ezért is van kevés egészséges önbizalmú ember, van az egyik véglet nálunk akiknek szinte semmi nincs és van a "hohohóóóóó én tudok mindent a világon. Mármint mindent IS. És amúgy minden mozdulatom és szavam aranyat ér, és még éjjel is magamról álmodom, Isten ajándéka vagyok a világnak, hööhőőőőőőőőj"



Sajnos ez utóbbi tábor általában aktívan törekszik is az első csoportba való belerúgásba, hogy jobban érezze magát, mert kell neki a viszonyítási alap a "menőséghez".

2020. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

6. Mert még saját magadat sem szereted. Így másnak sem tudsz szeretetet adni. Azt pedig nem érzések szintjén kell, hanem gesztusok, tettek szintjén, hogy érezze a másik is. Mostanában szoktál szeretetet adni? Családtagnak, barátoknak?


Szeretetet érdemelsz, mint emberi lény, de ez nem azt jelenti, hogy jogod van egy nőre és az állam utaljon ki neked egy feleséget.

2020. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"hanem gesztusok, tettek szintjén, hogy érezze a másik is"


Ezt csak annyira éri meg, amennyit ez a másik fél ad. Se többet, se kevesebbet nem szabad adni, hanem pontosan annyit és olyan mértékben, ahogy ő is teszi.

2020. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Először talán magadat kellene rendbe raknod, hogy a visszautasítással ne azt érezd, hogy te vesztettél, hanem a másik fél vesztett a visszautasításoddal.

Képezd magad, tanulj, legyen egy jó állásod, céljaid. Törekedj a jobbra. Ha sikereid lesznek az életben akkor az önbizalmad is nőni fog.

2020. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!