Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim, kis felmérés. Sorba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, kis felmérés. Sorba raknátok, hogy ezek közül nektek melyik test-típusok jönnek be, és melyik amelyik egyáltalán nem? (kezdve a legjobban bejövőstől)

Figyelt kérdés

Kizárólag a testre koncentrálva, feltételezve, hogy a belső és az arc egyforma.


[link]


2020. aug. 1. 20:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Csak azokat írom sorrend nélkül, ami még elfogadható nekem: 2,4,5,7,9,11. Talán még a 2 a legjobb, de az én típusom nem találom🤷

Fejeket nem néztem.

2020. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Fejjel csak az 5-ös maradt, de ő se kéne.

#21

2020. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem így a 4-es tetszik a legjobban, akit a testével nem vettem észre.
2020. aug. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Azt írtam 4,5,11 és ha fejre bejön, 7. Na a 7 így nagyon nem, és a 11 is kiesett, iszonyú buta feje van, meg az 5 is csúnya fejre. A 4.helyes, de ez csak elmélet, inkább a magyar férfiak érdekelnek. Szóval így kiesett kb.mindenki aki tetszett testre, viszont ezzel az arccal és mosolyjal, kisugárzással jöhetne az 1-es, aki a teste alapján nem tetszett, de így egyben már nagyon is.

Amúgy meleg az összes:)

2020. aug. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
7 vagyok. Fejjel együtt is (főleg!) marad. 1,5. 😎
2020. aug. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
13 voltam, fejjel a harmadik és az ötödik is tetszik
2020. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!