Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kis felmérés: Lányok, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis felmérés: Lányok, milyen gyakran szólítanak le benneteket? Srácok, milyen gyakran szólítotok le lányt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
46! Ez a válasz a nagy kérdésre!
2012. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem néha megesik, hogy leszólítanak...ha valaki nem visszafogott fajta, simán odajön valami hülye okkal.

15/L

2012. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lány, leszólítani meg nem szoktam senkit mert bexari vagyok.
2012. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A 46 nem válasz a gyakoriság kérdésére, alapvető matematika.


Igazából az érdekel, hogy például egy-egy lánynál hányan próbálkoznak be egy átlagos buliban, annyian, hogy már unják és sóhajtanak, ha jön a következő hülye, vagy örülnek az érdeklődésnek.

Vagy például utcán hányszor fordul elő.

2012. szept. 5. 21:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát lássuk. Az elmúlt 2 évben 5 olyan alkalom volt, mikor beszélgetni kezdtem egy hosszabb vonatúton útitárssal (korombeli, és nő). Kétszer én szólítottam le, háromszor pedig engem a nő, valamilyen kérdéssel (melyik megálló, hány óra, segítek-e majd leadni a bőröndjét). Egész jó kommunikációs partnerek voltak, de sosem láttam őket többet.
2012. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Illetve srácoknál fordítva, hogy csak 1-1 szimpi csajhoz mennek oda, akivel már szemeztek és van esélyük, vagy addig mennek, amíg látnak lányt :)
2012. szept. 5. 21:09
 7/12 anonim ***** válasza:

ez attól is függ, h valaki mekkora helyen él, nyilván kis településen mindenki ismer mindenkit, az utcán, szórakozóhelyen leszólítás igy szűkül a nagyvárosokra

meg attól is függ, mennyire jár e szórakozni, aki otthonülős, azt nem fogják leszólítani...


milyen gyakran? nem tudom, előfordult már, nem számolom, hányszor szólt hozzám idegen ismerkedési célból, de főleg vonatom fordult velem elő nagyobb számban ilyen

2012. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Buliban rengetegen...pont ezért szoktunk vinni egy férfi ismerőst, akinek tudunk szólni, ha túlságosan nyomulnak. Utcán néha, de azt nem szeretem, az utcán mindig rohanok valahova...
2012. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

általában én szólítok le embereket, köztük fiúkat de sosem azért mert tetsznének hanem mert a)idegen helyen vagyok és egy utcát/épületet keresek

b)nincs nálam az órám és tudnom kéne mennyi az idő

c)unatkozom mert a buszre/vonatra várok és ott van valaki akivel lehet együtt szidni az időt/közlekedést stb :D

néha leszólítanak pasik de olyan gusztustalanul nyámnyilák ilyen : teccel, hogy hívnak miaszámod, szeretnélek megismerni

vagy ilyen 50 év felettiekjönek oda "udvarolni" hogy elvisznek ide vagy oda ingyen ha akarom

hát nem szoktam akarni :D

2012. szept. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem 46, hanem 42, te idióta!

[link]

2012. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!