Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Képek alapján áradozott, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képek alapján áradozott, hogy milyen szép arcom van, majd mondta, hogy webcamerán is megnézné, de most ez mire utal srácok?

Figyelt kérdés
Semmi másról nem beszélt, mikor bekapcsoltam a kamerát, hogy milyen jó combom meg mellem van még milyen szép hasam. Az arcom szóba se került. Elhívott randizni. De nem tudom.. Elmenjek vagy hagyjam?

2020. aug. 6. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Megakar fektetni. Ha neked oké, akkor hajrá, de egy normális pasi, akinek komolyan tetszel, az nem csinál ilyet.
2020. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, hogy milyen nívón szeretnél párkapcsolatot. Az én elképzelésemhez ez elég alacsony. Ez a webkamerás dolog kb. olyan volt, mintha a hentesnél éppen a húst válogatnád a pult mögött. Nekem elég primitívnek tűnik ez a pasi. Én is társkeresőztem jó ideig, de nálam az volt az egyik szűrő, hogy ha elkezd szexuális irányba terelni, akkor ott vágta el magát. Annak is megvan az ideje, de nem már az első randi előtt. Érted? Mikor jobban érdekli a melled, mint az, hogy mi van a fejedben, attól mit vársz?

40N

2020. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira egyértelmű, hogy mit akar a srác.


Ha pedig te bedőlsz neki, akkor nem tudlak sajnálni.

2020. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát mivel nyár van és otthon topban és kis nadrágban voltam, talán azért. Én nem mutogattam semmim, de nyár van és 30 fok
2020. aug. 6. 23:37
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
A webcamera viszont csak a fejed veszi, ha normálisan ülsz a gép előtt.
2020. aug. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem a gép előtt ültem. Hanem feküdtem az ágyamban és a telefonom volt nálam.
2020. aug. 6. 23:40
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Menj aztán feküdj alá, úgyis azt akarod.
2020. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Fekve még érdekesebb... Jó hagyjuk, kamu az egész.
2020. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát te mutattad meg neki ezeket a testrészeidet. Alap esetben egy webcam beszélgetésben nem látja melled, hasad, combod. Azt dicsérte meg, amit látott, nem értem akkor mi bajod.
2020. aug. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem mutattam meg, csak azért telefonnal webcamozni más picit. És nem tartottam 2 órán keresztül a kezemben, míg beszéltünk.
2020. aug. 7. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!