Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a kövérebb nők írják ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a kövérebb nők írják ki többször tinderre, hogy "ha csak szexkapcsolat kell, húzz balra"?

Figyelt kérdés

A soványabb, szebb lányok meg könnyebben belemennek a kalandokba, tesznek fel fürdőruhás, bevállalósabb képeket is jelzésül.

A logika azt diktálja, hogy a kövér lányok nem olyan kelendőek, ergo jobban kiéheznek, inkább kéne hajlaniuk a szexkapcsolatra, mint a soványoknak, akik bármikor találnak valakit kapcsolatra meg szexre is.



2020. júl. 26. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Várják, hogy írjon nekik az ember :)
2020. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Valami hatalmas tévhit itt a gyk-án, hogy aki kövér, ronda, bármi állítólagos hátránya van, azt majd könnyebb lesz megdugni, mert szinte bárki jó neki. Ő is ugyanúgy válogat, ha a külsőre megengedőbb is, belsőre biztos nem, és ugyanúgy elküldi a halál f.szára a kúró janikat.
2020. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

Mert "aki pokolra akar jutni, annak balra a második ajtó".


De mi ez a balra húzás dolog? Egyedül Thürmer Gyula fog balra húzni, de ő már 1989 óta balra húz.

2020. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Mert játsszák a kiskirálynőt dagadt létükre, pedig tudják, az életben nem fognak kelleni senkinek, csak valami hasonló bojlertestű lénynek.
2020. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Bár tinderen nem vagyok fent de én komoly kapcsolatra vágyom pedig kövér vagyok. Na most a kövérek nem vágyhatnak a szeretetre? Nekik muszáj csak odaadni magukat mint egy darab rongy? Mi is ugyanolyan emberek vagyunk attól, hogy nem bomba a testünk.
2020. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sok férfinak bejönnek a telt idomok. Nehogy azt hidd, hogy őket senki sem akarja. 30f
2020. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2%
#5 igen muszáj
2020. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Barnabas333 ***** válasza:
53%

5ös csak az a gond, hogy a duci nők 90%a is csak a sportos, jóképű álom férfit kergetik...

Utána meg csodálkoztok, hogy nem jön össze a férfiakkal...

2020. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
#8 a többi nő nevében nem tudok beszélni de én szintén a testes pasikat szeretem
2020. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

Egyszerű mint a pofon.

Olyan szinten nem akarnak megfelelni senkinek semmiben,hogy hagyják magukat krumplira hízni.(a "teltkarcsú" csajok nem ide tartoznak)

Egyszóval: csak csicskát keresnek nem férfit.

2020. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!