Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondanátok neki, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok neki, vagy csak megszakítanátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egy munkatársammal február óta jó baráti kapcsolatban vagyunk, elbeszélgetünk, imádom a humorát. Szerintem neki ez csak szórakozás, és viszont sajnos beleszerettem. Elmondjam hogy ezért szeretném ha megszakítanánk a kommunikációt, vagy egyszerűen csak ne reagáljak a keresésére. Félek ha elmondom, kellemetlenül fogom érezni magam, ha találkozunk.
2020. aug. 10. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Muszáj Vele őszintének lenned. Az nem megoldás ha megszakítod a kapcsolatot, nem fogja tudni ebből,hogy miért tetted.

Nem ördögtől való dolog amit írsz. Elmondod,hogy jobban megismerted és változtak az érzéseid Iránta, többet érzel mint kolléga/barát. Nem tudod,hogy ez mennyire viszonzott, de őszinte vagy,elmondod, és ennek tudatában folytassátok tovább.


Viszont a lényegről nem írtál,hogy függetlenek vagytok-e. Ha igen, miért ne lehetne belőle több?

2020. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el. Felesleges. Tanulj meg hallgatni. Nem kell egy férfinek tudni, hogy te hogy érzel. Ráadásul munkatársad ami vérciki.
2020. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő nős. Ezért kizárt a folytatás és ciki is
2020. aug. 10. 10:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 Végkép, Ezek után nem kérdés.
2020. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek után nem kérdés, ezért is kérdeztem,hogy függetlenek vagytok-e. Alapvető: lezárod magadban, marad a kollégális viszony.
2020. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy két hónapja próbálom hogy nem keresem. De mindig rámír érdeklődik és nem munkaügyben keres. Letiltani nem tudom mert mindig elérhetőnek kell lennem számara ha munkaügyben keresne. Nem tudom mit csinaljak. Ha nem válszolok akkor is írogat. Kérjem meg hogy csak munkaügyben keressen? És mit mondjak ha megkérdezi hogy miért?
2020. aug. 10. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,írd meg Neki. Ha megkérdezi miért mondhatod,hogy nincs időd válaszolni,elfoglaltabb lettél. Vagy bevallod az érzéseid hozzátéve,h mivel nős nem akarsz Tőle többet,ezért kéred,h könnyítse meg a helyzetedet azzal,h csak munkaügyben keres.
2020. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt fogom tenni
2020. aug. 10. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!