Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy feltűnően szép barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy feltűnően szép barátnő mellett halott ügy a "pasizás" vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

Én és egy nagyon szép barátnőm mindketten egyedülállóak vagyunk és elhívott, hogy menjünk rendszeresen szórakozni az éjszakába, hogy hátha találkozunk valakivel. Ő magas, Barbie baba alkatú darázsderékkal, nöies, szeret kicsit merészebben öltözködni, fenékig érő természetes szőke hajjal és nagyon kedves, szelíd természetű én meg egy nagyon szabványos nő vagyok - középbarna haj, 163cm, átlagos alkattal és nem szeretek kihívóan öltözködni, hétköznapokban sminkelni sem és néha szeretek sokat beszélni. Persze szívesen elmegyek vele, mert ettől függetlenül még jól érzem magam vele, de vajon mellette van-e egy minimális esélyem, hogy én vonjam magamra bárkinek is a figyelmét? Vagy esetleg előny, ha van egy ilyen szép barátnőm, mert szóba elegyedhetünk férfitársaságokkal, akik alapvetően engem soha nem állítanának meg?


U.i.: Nem szeretem a pasizás szót, de valaki tud valami jobbat helyette, amiről mindenkinek egyértelmű, hogy miről van szó? :)


2020. aug. 11. 09:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
9%

A FENÉKIG érő haj mióta vonzó?

Ahogy leírod a barátnődet, az alapján egy ócska nő. Normális kapcsolatra lehet, hogy még több esélyed is van, mint neki.

2020. aug. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem ócska nő.
2020. aug. 11. 09:41
 3/35 anonim ***** válasza:
17%
Pont azért visz magával,és hív téged hogy még jobban kitűnjön, nem azért mert szolidáris veled.Érdek..
2020. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
#3 dehogy is, barátok vagyunk, amúgy is mindig találkozunk.
2020. aug. 11. 09:43
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se elōny, se hátrány, nem a barátnōd jelenlététōl kéne függjön, hogy találsz-e valakit, vagy sem.


Amúgy attól hogy a barátnōd jól néz ki, gondolom ō sem akar mindenkit “elszedni” elōled, s minden létezō pasival kikezdeni.. Ha szimpatikus vagy egy férfinak, akkor inkább veled kezd ki, ha úgy érzi, hogy nálad esélye van, azzal mit érne el, hogy a barátnōdön legelteti a szemét, de mondjuk úgy alakul, hogy köztük úgy se lehetne semmi, meg nem akar “sorbaállni” a többi pasi mögé.

Én nem értem ezt a nōk közötti rivalizálást, legalábbis amíg kicsit komolyabb kapcsolatról beszélünk s nem csak kalandozásról, addig nem számít, hogy hány férfi tapad a barátnōdre, ha abból úgyse lesz semmi komoly.

2020. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
13%

2 De az. Ezt a nőt olyan gyorsan leépíteném a helyedben a közeledből amilyen gyorsan lehet, mert ha megismersz egy helyes srácot, ő lesz az első aki téged hátba döf, és félre állít.


Ismerned kéne ezt a tipust, hogy azonnal tudd hová tedd-már ahogy vitt magával, már lehet tudni, hogy kicsoda őkegyelme-és merre tart.

2020. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
6 szerintem lépj ki a sztereotípiák világából, a barátnőm kívül-belül egy szép nő, soha sem tenne ilyesmit, főleg nem a gyerekkori barátjával.
2020. aug. 11. 09:46
 8/35 A kérdező kommentje:
9 Szánalmas vagy, hogy valakiről, akit nem is ismersz, mindenféle alaptalan előítéleteket formálsz.
2020. aug. 11. 09:48
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

#9 Neked mi bajod van amúgy? Ha a barátnōje elakarná szedni mások pasiját, akkor megtenné anélkül is, hogy együtt lógnak, nem? Miért lenne szükségszerū ehhez a barátságuk, anélkül is megy neki, tehát mi az összefüggés?

Ha nem lennének csinos barátnōk körülöttem, akkor is ugyanúgy lenyúlhatnák a pasit az ilyen nōk, tehát nem mindegy? Gyerekes vagy.

2020. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
10%

Pedig igaza van a 3, 6-nak.

Majd meglepodsz,ha rájössz.


Te is egő tuning vagy neki.

2020. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!