Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemérmes a csaj, vagy épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemérmes a csaj, vagy épp ellenkezőleg, csak egy r*b*nc? Lányok, a ti véleményetek is érdekel (?)

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal már lassan 2 hónapja, persze már ismerem 3 éve és régóta tetszek neki állítása szerint. A koronavírus miatt elég lassan haladunk, de hetente azért 2x 3x találkoztunk, ő 21 én 23 vagyok és nem tudom eldönteni, hogy melyik kategóriába tartozik a lány, egy szemérmes vagy egy könnyűvérű kiscsaj. Én nem szeretek senkit minősíteni, de a mai lányoknál nem lehet tudni, mert én könnyen elképzelem mindkettőt, utóbbit talán inkább, sajnos. Sokszor beszélgetünk a szexről, de csak mint téma, viszont az utóbbi napokban egyre inkább durcis volt és nem értettem miért, majd tegnap szóba hozta, hogy valójában miért is. Azt mondta, idézem: " Miért csak beszélünk a szexről? Neked nincsenek szükségleteid?" És mondtam neki, hogy dehogynem, hogyne lenne erre közli velem, hogy " miért csak a szám jár, miért csak emlegetem a szexet ahelyett hogy berángatnám a szobájába és megdugnám?" de ilyen hevesen, csak néztem. Merthogy sokszor - elmondása szerint - maszturbál és közben rám gondol de neki ez már nem elég, és ezt már évek óta tart amióta ismer, csak most érkeztünk el ide az ismerkedés fázishoz. Most haragszik rám és állandóan írja viberen is, hogy addig ne írjak neki amíg nem tudom eldönteni, hogy most akkor csináljuk is vagy csak beszélünk róla, mert ő így nem érzi nőnek magát csak egy kis tinilánynak akit csak "tartok" (???). És ez már napok óta tart hiába írtam neki eddig (direkt nem hoztam fel a szex témát, pedig én is nagyon akarom már, egyébként jobban mint ő de ezt neki nem mondtam meg) nem válaszolt, de ma írtam neki és szóba hoztam, hogy most akkor te csak dugni akarsz vagy valami komolyabbat is? Erre válaszolt, de azt hogy már napok óta várja hogy felhozzam és szeretne komolyabbat tőlem különben nem ismerkedne velem és mindkettőt akarja de szex nélkül nem érzi magát nőnek ezért ha találkozunk ne azzal kezdjem hogy szia hogy vagy hanem dugjam meg. Most nem mintha nem örülnék neki, mert eddig így lány nem kínálta fel magát, de azért így indítani... Nem tudom. Ti melyikre tippeltek?

2020. máj. 16. 16:17
A kérdező szavazást indított:
Csak egy könnyűvérű csitri, semmi több
Igazat mond, és tényleg csak nőnek akarja érezni magát
Egyszerűen csak ki van éhezve
Szimplán csak nagyon tetszem neki
35 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Menj már Te "marha" és teperd le, csináld meg!

... utána köszönj neki és kezdjetek beszélgetni.

2020. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
2 hónapja elviseli a töketlenségedet és te még könnyűvérűnek meg csitrinek gondolod? Ember, 1 hét után kidobnálak ilyen hozzáállás mellett. Aztán az ilyenek csodálkoznak, hogy örökre szüzek maradnak.
2020. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Már elnézést de nem vagyok szűz, ezt még elfelejtettem odaírni. Voltam már több lánnyal is, de róla nem tudom eldönteni milyen lehet úgy igazán, mert csak pár hónapja kezdtünk közelebbről ismerkedni.
2020. máj. 16. 16:26
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Miről kellene dönteni hónapokig??? Töketlen vagy, mondom, nálam ezt ugyan nem csinálnád, 1 hét után repülnél a fenébe. Keress valami hitgyülekezetes szektást, na az nem lesz “könnyűvérű csitri”, várhattok az esküvőig. Nem értem hova tette az eszét a csaj, hogy nem hagyott még ott téged.
2020. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Most akkor te 1 hét után szexelsz? Mert nekem a legrövidebb idő az 2 és fél hét volt amit kicsit korainak tartottam persze hónapokat nem vártam volna senkire, itt most más a helyzet főleg a koronavírus miatt.
2020. máj. 16. 16:34
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
De most úgy őszintén, te mennyi ideig akarnál ismerkedni, mielőtt ágyba viszed? Egyikőtök sem szűz, ő kifejtette, hogy vágyik rá és szeretné, te is azt mondod, hogy akarod, akkor mégis mire vársz még? Megértem, én is azt hinném, hogy csak szórakozol velem és csak az időm húzod, 2 hónap nekem még szüzen se kellett ahhoz, hogy lefeküdjek valakivel, pedig nem vagyok ribi. Örülj neki, hogy elmondja, mi a baja és szavakba foglalja a vágyait, nagyon sok nő csak szó nélkül berekesztette volna az ismerkedést.
2020. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mikor feküdtél le az első barátoddal? Akivel már ismertétek is egymást. Hány évesen?
2020. máj. 16. 16:41
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem ütötte meg veled a főnyereményt, az biztos. Én legalábbis nem randiznék olyannal, aki két, egyaránt szar skatulyába bele akar tuszkolni...
2020. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Az egy dolog, hogy nem dugod meg, de hogy hozzá sem mersz kb érni, az qrvaszánalmas.
2020. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

Mondtál két végletet, és önmagában már ez nevetséges. Nem szemérmes, nem könnyűvérű, hanem csak egyszerűen egy lány, aki testileg is ki szeretné mutatni irántad az érzelmeit.

Két hónap után, pláne, hogy korábban is ismertétek egymást bőven eljuthattok arra a szintre, hogy lefeküdjetek.

Ugyan nem tőled kérdezted, de azért leírom: én tavaly szeptember elsején (egyetem) ismertem meg a barátomat, október végén összejöttünk, és november közepe tájékán már lefeküdtünk.

Szerintem ennyi ismeretség után, mint ami nektek van, jogosan érzi úgy, hogy melletted nem érzi magát nőnek, hiszen te sem kezeled úgy.

A komoly kapcsolat és a szexuális élet nem zárják ki egymást, sőt, az egyik erősít(het)i a másikat, ha őszinte érzelmek mindkettőnek az alapja.

21/L

2020. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!