Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány rákérdez, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány rákérdez, hogy miért nézek 'úgy' rá, azt azért teszi, mert zavarja, vagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel mindig nagyokat szoktunk mosolyogni egymásra, de én nem akarok tőle semmit, csak szimplán jól esik valakire rámosolyogni a sok teendő közben, úgy gondoltam, ő is így van ezzel. Mostanában viszont megjegyezte, hogy 'úgy' nézek rá, nem tudom, hogy ez az 'úgy' ez nála mit jelent. Remélem ő nem gondol ebbe többet,mert én nem akarom hitegetni.
2019. jan. 5. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Definiálja.

32/f

2019. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már flörtnek vette...
2019. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is flortnek vette. Hogy ennek örül vagy nem, nem tudni.
2019. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A caajtól is megkérdezettek volna hogy mit ért ezen.
2019. jan. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is flörtnek veheti, jobb ha beszélsz vele erről mielőtt félre érti.

19/L

2019. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!