Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan huszonéves lányok akiket nem kell folyamatosan étterembe vinni, utaztatni, dőzsöltetni, furikázni?

Figyelt kérdés

helyette örülnek ha kiviszem őket piknikezni a Dunapartra, fel tudja tölteni őket egy jó beszélgetés egy finom bor mellett, stb.


F/29


2020. aug. 11. 10:01
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
94%
Beszelgetes napi 2 liter bor mellett....
2020. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2020. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
90%
Miben más a fejlécben lévő dolgok, mint amit a leírásban adtál meg? Mert pénzbe kerül, az nem tetszik rajta? Én örülök, ha kiviszel piknikezni, de utazni is szeretek, szóval akkor nem, én nem ilyen vagyok.
2020. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
53%
Vannak, csak foglaltak.
2020. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
80%
Igen, van
2020. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
90%
Van, de ha eleve innen közelited h gazdaságos fenntartású nőt keresel...hát...nemtudom érted-e mi a gond?
2020. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Imádok a Dunapartaon sétálgatni, pihenni, piknikezni, a bort nem szeretem, de a pezsgős vagy somersby-s beszélgetéseket igen, furikázni nem kell, szeretek vezetni és van autóm. Viszont azért néha mennék étterembe (felváltva fizetve), és utazok is, nekem mindegy, hogy "veled" (mindenki fizeti a maga részét), vagy egyedül. Az én részemet természetesen nem kell fizetned, de ha saját magadnak se akarod, akkor meg ne legyél kiakadva, ha elmegyek egyedül.
2020. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
89%
Van. Nagyon sok ráadásul. Baromi rossz helyen keresgélsz, ha nem találsz ilyet (bár lehet nem a 10/10-es top kategóriás nőket kellene megcéloznod).
2020. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
94%

Az a legviccesebb az ilyen kérdésekben, hogy nem is feltételezik, hogy a nőt nem "vinni" kell, mint valami debilt, vagy egy tárgyat.

Képzeld, dolgozom, jól keresek és megengedhetem magamnak ezeket a dolgokat. Igényem van utazni, jókat enni időnként étteremben.

2020. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
94%
Te hol voltál az elmúlt kilenc évben? Ugyanennyi idős vagyok, alig van nagy lábon élő huszonéves nőismerősöm, a nagy többség többé-kevésbé beoszt, mint a legtöbb fiatal, és alapvetően nem a pénzen vehető dolgoktól érzi magát jól a párjával.
2020. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!