Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek hogy az interneten megismert személy teljesen máshogy nézett ki élőben?

Figyelt kérdés
Részleteket is írhattok:)

2020. márc. 15. 22:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

1x volt. Azt állította, hogy pár centivel alacsonyabb nálam, de élőben magasabb volt a csaj, mint én (191 cm vagyok).

Tali végén közölte, hogy "amúgy van vki, akibe szerelmes, de az le se ....ja és ez van". Nem lett folytatás....

29F

2020. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Tinderen 90%-ban ilyenekbe lehet belefutni.

Mindenki trükközik a képekkel, így simán lehet, hogy aki a képen csinosnak tűnik, a valóságban 20 kilóval nehezebb. Érdemes a részletekre figyelni, és elvből nem találkozni olyannal, akinek nincs normális egész alakos képe.

Ha csak felülről fotózott képei vannak, akkor valószínűleg akkora tokája van, mint egy ház, ha csak fekete ruhákban mutatkozik, az is red flag.

2020. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

20 kilót hízott és elfelejtett fodrászhoz járni és hajat mosni a kép és a találkozó között.


Ezzel önmagában nem lenne baj, csak nem erre mondtam igent és ráadásul a pofámba is hazudott.


Így nemhogy nem vonzódtam hozzá, kifejezetten undorodtam.

2020. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Velem olyan volt, hogy vakrandin egy gyönyörű nővel találtam szemben magam :)

Aztán ami ezek után jött, azt sosem felejtem el..... köszönöm neki.

Itt ismertük meg egymást, lehet ezt most olvassa is. Ha igen , akkor köszönök mindent!

2020. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Az elmúlt 5 randiból 3 ilyen volt. Kedves hölgyek elfelejtik megemlíteni, hogy felszaladt 10 kiló a fénykép óta, hogy a hajuk nem barna és középhosszú, hanem vörös és rövid, hogy nem adott kerületben laknak már hanem 20km odébb és sorolhatnám. Én is megkaptam már, hogy sokkal őszebb vagyok mint a fotón, de mivel 40 felett vagyok ezen nincs mit csodálkozni és vállalom. Olyan is volt aki egyedülállónak mondta magát, aztán kiderült hogy elvált és még gyereke is van, igaz már nem vele él. AZ elmúlt fél évben egyetlen pozitív meglepetés ért randikon, a többi majdhogynem felejtős volt.
2020. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Volt. De igazából nem foglalkoztatott, piszok hamar elfelejtem az emberek külsejét, mert... nem tudom miért. A hang viszont örökké tud kísérteni, de a külső... az olyan hogy emlékszem rá XY közepes magasságú, átlagtermetű, hosszú szőkésbarna haja van, de az arcvonások másodpercek alatt törlődnek.
2020. márc. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
Itt ismertem meg és átdumáltunk egy egész éjszakát. Mire reggel lett, megígértette velem, hogy találkozunk. Később küldött egy szelfit, amin hatalmas orra volt és egy nyakigláb kamasz benyomását keltette. Csak azért mentem el a randira, mert megígértem és mert a hangját imádtam. Az egyik legjóképűbb pasi volt, akit valaha is láttam. Szerelmesek nem lettünk, a vége nem is volt olyan szép, azt meg még nem döntöttem el, hogy megbántam-e. Ha nem csapott volna be a végén, akkor egy szép emlék volna.
2020. márc. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nagyon nagy szerencsem volt, de a megerzeseim, ovatossagom, valogatossagom, eszem is segitett. Oke, szagokra senki nem keszulhet fel, de nem volt!!

Negy pasi szemelyesen. Keves, nem egyertelmu jo kepnel balra huzom. De itt meg volt mikor Snapchat ellenorzes, foleg mert az en kulsom nem mertek elhinni. Insta vagy egyeb medianal nemcsak millio foto, de sok nem beallitott kep pl.

Nagyon kritikus vagyok valogatasnal, de tenyleg, csupa pozitiv elmeny volt. Tetotol talpig.

2020. márc. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Igen, azt írta 187cm magas, aztán elém állított a 165 centijévével.. nem kellemetlen áhh ugyan. :D (magas nő vagyok, szóval ciki volt, pedig amúgy beszéltünk előtte arról, hogy én (is) magas vagyok, tudnia kellett)

Mondanom sem kell, rövid randi volt. :)

2020. márc. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 opened paradise ***** válasza:
100%

Életem első igazi randija volt. Képen vörös, világító kék szemű, éles állvonalú.

Aztán leült velem szemben egy lány, aki barna volt, talán kék lehetett a szeme és kicsit tokás volt. Nem volt csúnya, de majdnem kibukott belőlem, hogy "hát te ki vagy?" :D

2020. márc. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!